Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mást is követnek a biztonsági...

Mást is követnek a biztonsági őrök a Rossmannba? Nekem ez nagyon kellemetlen.

Figyelt kérdés

Nagyon ciki mikor tampont, sminket válogatok (ami tudjuk, hogy nem 2 perc, mire megtalálod a hozzád passzolót) vagy a ragyáim ellen valamit és 2 méterről figyel.

Normálisan fel vagyok öltözve, nem szándékozom lopni, soha nem is tettem, fehér a bőröm (az előítéletek miatt írom, hozzáteszem én nem vagyok előítéletes).

Csupán női dolgokat akarok venni és elég kellemetlen mikor 2 méterről valaki ezt végigkíséri, esetleg követ. Annyira zavarba jöttem, hogy figyelt és a lopást feltételezi rólam, hogy a fele dolgot nem vettem meg, amit akartam.

Ti beszólnátok vagy beszóltatok már nekik? Mást is követnek? Lehet, hogy tényleg tolvaj fejem van csak nem tudok róla? :D


2014. jún. 2. 13:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én a DM-be ezért nem járok. Rossmannban is előfordul, de ott kevésbé zavaró. Engem is zavar, de nem tudok mit tenni. :/
2014. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%

Ez a dolga. Engem is követ... de ez van. Hiába mondjátok, hogy fehérek vagytok, meg nem úgy néztek ki, mint aki lopna, én sem, de nem is hinnétek kik a legnagyobb tolvajok. Van, hogy a fullos cicababák pakolnak a táskába, pedig aztán ők is ki tudnák fizetni a doboz tampon árát.


Múltkor szerintem engem hülyének néztek, mert kb az összes óvszert megvizslattam, hogy mekkora az átmérőjük :D (fő a kényelem)

2014. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Engem is néznek, meg követnek, ha új vagyok. De én pl csak 1 rossmannba járok, ahol már ismernek. Az elején még nagyon idegesített, de mindig mosolyogva kedvesen köszöntem, nem mutattam ki irritációmat. És aztán egy idő után már tudják, hogy miért jövök be, miket fogok nézni. Meg én nem vagyok rest hozzájuk fordulni segítségért, ha újdonságot keresek az merre van. Stb.. Még mindig néznek, de messziről, illetve általában mindig én vagyok bent egyedül vásárló, max ha ketten vannak még bent velem. Nem is csodálkozom azon, hogy így rá vannak állva az emberekre.
2014. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy mindenkinek ugyanaz a tapasztalata, velem még sose történt ilyen. Talán mert nem tini vagyok (elnézést, ki tudja mi jár a biztonsági őrök fejében). De nem is vagyok biztos benne hogy nálunk van biztonsági őr. Ha van is, max 1, vevő meg legalább 4-5 szokott lenni, a nagyobban meg akár 20 is.


De a felbontogatott sminkcucc dolog megmagyarázza miért jelez mindig az a zenélő bigyó a sminkes résznél.

2014. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Csupán elmondom, hogy itt ahol én élek (Wales) a drogéria biztiőre az ajtóban áll, nem a vásáró fenekében. A termékeken van lopásgátló.
2021. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!