Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rossmannban milyen biztonsági...

Rossmannban milyen biztonsági őrként dolgozni?

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki?

2021. dec. 15. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Nő vagyok, van papírom meg kártyám de még nem vettek fel sehová őrnek, pont azért, mert nő vagyok.

Amúgy jelentkezem már sokszor

2021. dec. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Merre laksz? Szegeden tudnék segíteni..
2021. dec. 15. 11:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
1 Biztos, hogy azért?Érdekes.A Rossmanokban is láttam már biztonsági őr nőt.Az is igaz, az a nő 180+ cm és 100+ kg volt, akár férfi is lehetett volna...
2021. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
#3 Hivatalosan egy munkáltató sem hivatkozhat erre:) De igen, volt aki már említette, hogy nyugodtan keresgéljek tovább, mert ő nem szeretne nőt alkalmazni..
2021. dec. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
4 Szerintem, mivel láttam már több üzletben női őröket, inkább a kiállásoddal lehet a baj.
2021. dec. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Áruházakban én is szoktam látni nőket őrködni. Még idősebb 50es nőket is. Viszont hogy őszinte legyek máshol nem nagyon láttam még sűrűn.
2021. dec. 15. 13:10
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6 Sűrűn tényleg nem.Az egyik rokon kislánynak meg óvó bácsija van.Az sem túl elterjedt, de ha alkalmas a munkára, a férfiakat is felveszik.
2021. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Valóban mindenre van példa. Az óvóbácsi meglepően jó példa. Na az tényleg ritkaság.. Dehát férfi is szerethet gyerekekkel foglalkozni. Meg szerintem csak jó hatással van a gyerekekre, hogy nem csak "nénik" foglalkoznak velük. Én terjeszteném ezt. :D
2021. dec. 15. 14:30
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

8 Szerintem a férfiak nagyon kis része akarna ilyen munkát végezni, pedig megtehetnék.Most sem akadályozza ebben őket senki.

Úgy gondolom, hogy ez a női biztonsági őr dolog is hasonló.Természetesen ehhez az kell, hogy legyen alkalmas a munkára.Én egy 165 cm-es 52 kg-os nő vagyok.Azt megértem, ha egy akármilyen férfit nálam jobb jelöltnek tartanak egy biztonsági őr állásra.Ennek nem gondolnám, hogy csak az az oka, hogy nő vagyok.Egy nagyon magas, izmos, nagydarab nőt valószínűleg ugyanúgy alkalmaznának.

2021. dec. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, de szerintem azért nem akarnak ilyen munkát végezni, mert megszokott a nagy tömeg számára, hogy nők végzik ezt. Én férfi vagyok, de lazán bevállalnám. Talán mert szerettem az ovit. Szép emlékek...


Amúgy így mindent összevetve egyetértek veled. A határozott fellépés viszont általában elég. Aztán ha magamat veszem példának, akkor belegondolva egy határozott nő fellépése mindig meglepőbb, és mindig tekintélyesebben hatott rám.. :D

2021. dec. 15. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!