Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mostanra alap lett a 250-300...

Mostanra alap lett a 250-300 ezres nettó fizetés? (link)

Figyelt kérdés
[link]

2021. dec. 10. 14:35
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
53%

Igen, mindenki költözzön Pestre... amúgy jelenleg ha akarnék se tudnék mert az ingatlanbárók 2 havi kauciót kérnek legalább!

Tehát egy 100 ezres lyuk kivétele ami az olcsó kategória ott, 300 ezer alsóhangon!

Bocs, erre nincs pénzem! S akkor még meló sincs, csak egy lyuk ahol nem fagyok meg....

2021. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
53%

Amúgy meg pont arról írtam előbb is hogy laktam ott is, és egyáltalán nem voltak ilyen fizetéseim...


De nyilván csak nem találtam meg a jó helyeket...

2021. dec. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
53%

De azért nézegetem az ottani melókat most is, mert előfordulhat hogy menni kell, ha pl. anyám kidob itthonról...


S egyáltalán nem látok ilyen órabéreket ilyen melókra! bocs!


A jobb helyeken megküldenek 1300-1400 forinttal per óra.


Csicskás melókról beszélünk.

2021. dec. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
72%

Visszatérve az eredeti kérdésre/felvetésre:

1. Igaz, hogy fizikai (gyári) munkával, jellemző három műszakban megkereshető 300000 Ft nettóban (túlórával még több is)

2. Ezeken a helyeken sokan mégsem maradnak meg sokáig, mert

- rossz a munkamoráljuk, elfáradnak

- nem azon a környéken van a lakóhelyük

- hiába van szállás biztosítva, az országon belüli mobilitás kicsi, inkább elmennek Németországba dolgozni az emberek (1500-2000 EUR könyéki fizetésért)

2021. dec. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
0%

"1. Igaz, hogy fizikai (gyári) munkával, jellemző három műszakban megkereshető 300000 Ft nettóban (túlórával még több is)"


Pont ilyen 3 műszakos gyári melóm volt pár hónapja errefelé, 160-170 nettót kerestem vele..


Miről beszélsz?

2021. dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
25%

#35

Gondolom az errefelé az Kelet-Magyaroszág. Ezt magyaráztam, hogy az emberek nem mennek onnan pl. Győrbe dolgozni. Ha már elindulnak otthonról, legalább Németország-ig mennek.

2021. dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
30%
Aranyom, hol keresel meg 1 millió forintot havonta futárkodással? Még Bp.-en sem, nemhogy vidéken! Ekkora kamut én már régen olvastam. Vidéken tudod hogy néz ki egy futárkodás? Van kb. 100-300 közötti fix megrendelő, akiknek délben és este teríteni kell az ételt. Erre van kb. 10-20 közötti futár, mert sokan rájönnek, hogy ilyen kis mennyiségért sz.rt nem kapnak, ezért rövid távon megunják az ételfutárkodást és tényleg csak az marad bent a rendszerben, aki ténylegesen ebből próbál megélni valami különös oknál fogva. Kisvárosban meg még ekkora számok sincsenek. Ez nem Budapest, hogy megállás nélkül éjjel-nappal adnak le rendelést ételre. Az meg különösen jó tanács tőled, hogy költözzön fel mindenki Bp.-re... Arra nem gondoltál, hogy már így is tömegnyomor van Bp.-en és nem mindenki fér el ott?
2021. dec. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
0%

37# Az emberek 99.9% biztos soha.


Rettenetesen kevés olyan futár van aki ennyit keres. Ők már a megszállott kategória.


Lehetséges napi 12 órával mindennap annyit keresni, csak nyílván szinte senki sem csinálja, mert majdhogy nem fizikai lehetetlenség, de mégsem az mert van 1-2 (szószerintem 1-2 ) futár aki megcsinálja. Tudom, mert HR-ről van ismerősöm, aki látja az adatokat.


28# Mert egyetemre járok, Mérnökinformatikus szakra. Pár év mulva kötetlen munkaidőben akár homeofficeban keresek ennyit, amiért nem kell széthajtanom magamat egy biciklin.

2021. dec. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
72%
Aha és vidéken mit csinálsz futárként napi 12 órában? Ülsz a seggeden várva a nem létező fuvarokat?
2021. dec. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező a szomszédom is mondta ismer olyan embert, aki már hallott olyan emberről, akinek az ismerőse ennyit keres.
2021. dec. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!