Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mostanra alap lett a 250-300...

Mostanra alap lett a 250-300 ezres nettó fizetés? (link)

Figyelt kérdés
[link]

2021. dec. 10. 14:35
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
91%
#8 Mit jesszus? Ha nőnek a bérek, akkor nőnek az árak is. Ez annyira meglepő?
2021. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

jesszus! Pl német Lidl-ben 3x akkor a fizetés mint itt mégsem 3x annyiba kerül minden a lidl-ben mind itt ez.

Persze mert itt Magyarországon a bér 3x-ra felmegy akkor a világpiacon is felmegy mindenek az ára 3x-ra.

Begyepesedett gondolkodás -.-

2021. dec. 10. 22:06
 13/41 anonim ***** válasza:
0%
Németben sok a turista, akik nem tudják megfizetni a magas árakat. Ezért alacsonyan tartják őket. Magyarországon nincs ilyen. Ez nem begyepesedett gondolkodás, hanem színtiszta piacismeret.
2021. dec. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
42%

Budapesten igen.


pl.:

Aldiban sima bolti eladó jobban keres ennél.


Szerintem bármilyen iskolai végzettség, önéletrajz és tapasztalat nélkül is lazán tud bárki Budapesten +300 nettót keresni.


Pl.: FoodPandánál biciklis futárként (nyáron diákmelóban csináltam). Jelentkezésnél nem kérnek semmit. Konkrétan mindenkit felvesznek aki jelentkezik, majd kb 1-2 hét múlva kezdheted is a munkát, ahol biciklivel 2500-as nettó órabért produkáltam rosszabb napokon. Jobb napokon pedig 3000 felett.


Most hogy futár hiány van (mert nincsenek diákmunkások és hideg van) sokkal jobb juttatások vannak és a fenti számoknál is sokkal jobban lehet keresni.


Ezért sem értem amikor a gyakorin siránkoznak az emberek, hogy "Halálra dolgozom magam és csak 160 nettót keresek" és hasonló hozzászólásokat, amikor ott a lehetőség.


[link]


Szóval igen, alap a 250k már Budapesten.

2021. dec. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
14-es, azért ne hasonlítsuk a diákmunkást egy nem diákmunkáshoz. Előbbi lényegesen kevesebbet adózik, most meg a 25 év alattiaknak aranyéletük lesz minden téren. Eközben é 28 évesen ugyanúgy leadózom a gatyát is magamról. :D
2021. dec. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
60%

"Szerintem bármilyen iskolai végzettség, önéletrajz és tapasztalat nélkül is lazán tud bárki Budapesten +300 nettót keresni."


Érdekes, nekem tavaly a nagy Pesten 170 nettót ajánlottak egy gyorsétteremben, hog ylehet ez?


Amúgy meg ha ott jobban is keresnek, az egész ország nem költözhet oda, szóval ez egy bullshit.

2021. dec. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
58%

"Most hogy futár hiány van (mert nincsenek diákmunkások és hideg van) sokkal jobb juttatások vannak és a fenti számoknál is sokkal jobban lehet keresni."


Milyen meglepő hogy fagyban hóban nem annyira akarnak sokan futárkodni bicajjal Budapesten, ahol kb. életveszélyes biciklizni a sok bunkó balkáni autós miatt!

2021. dec. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
84%

"Ez már néhány éve is így volt a gyárakban (legalábbis Nyugat és Közép-Magyarországon)."


Errefelé meg nincs így (BAZ megye). Az egész ország költözzön Ny Magyarországra meg Budapestre vagy mi?


Itt is élni akarunk. S nem, nem keresünk jól, moslék bér van ma is.

2021. dec. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
0%

15# A diákmunkát úgy írtam, hogy diákként dolgoztam még tehát nekem ez nem egy szakma.


Amúgy ugyan úgy KATÁs magánvállalkozóként kellett a munkát elvállalnom. Tehát ugyan úgy adóztam mint egy elsődlegesen futárként dolgozó ember.


Annyi kedvezménnyel, hogy 50 ezer helyett 25 ezret kellett adóznom.


... de ha valaki 2500 fontos órabérrel dolgozok (ami sokszor 3 ezer) 40 órát egy héten az 400 ezer, de inkább 450 ezer.


Ebből az az 50 ezer adó (ami nekem 25 ezer volt) kb semmi.

2021. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
19%
Ez a 2500 forintos órabér hogy jött neked ki kulimunkával?
2021. dec. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!