Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mit kéne tennem? ...

Szerintetek mit kéne tennem? 1 hónapja dolgozom egy cégnél és kiderült hogy terhes vagyok.

Figyelt kérdés
Mivel 3 hónap a próbaidő nem igazán merek elmenni táppénzre. Folyamatosan dolgoztam ez előtt is csak váltottam és az orvosoknak sem jeleztem még hogy állapotos vagyok. Igazából még csak én tudom. Szerintetek járjak be dolgozni, várjam meg míg letellik a 3 hónap próbaidő és utána menjek tp-re? Attól félek ha most elmegyek tp-re kirúgnak, valaki járt már így?

2021. dec. 7. 21:12
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%
Elég valószínű, hogy ha bejelented, hogy terhes vagy, akkor elküldenek. Viszont megvárni a próbaidő végét sem teljesen korrekt tőled. Pláne, hogy tudomásod van róla már most.
2021. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Miért akarsz táppénzre menni a terhességed okán?
2021. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Terhes vagy, nem beteg, miért kéne táppénzre menned? Veszélyes anyagokkal dolgozol?
2021. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
71%
megvárod a 3-4-5 hónapot, ameddig bírod lábon és utána mész el tp-re. Munkahely se lenne veled korrekt, kipenderítene próbaidő alatt amint megtudná, akkor neked se kell korrektnek lenni. Ilyen a világ, erősebb és okosabb kutya...
2021. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azért vetettem fel hogy tp-re mennék mert 3 műszak van és félek hogy bármi bajt okozna a babának az éjszakázás, nyilván amíg tudok dolgoznék de a munka adó valószínű nem tudna csak 1-2 műszakban foglalkoztatni sem könnyített munkát adni, nem a tp-re hajtok nekem is pénz a pénz és meg is dolgozom érte.. Csak kicsit aggódom van aki éjszakázott terhesen?
2021. dec. 7. 21:52
 6/28 anonim ***** válasza:
60%
Kismilliónyi nő dolgozik éjszaka terhesen is
2021. dec. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
70%
Nem lehetsz többet táppénzen, mint amennyit az adott cégnél dolgoztál.
2021. dec. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
69%
Azelőtt kellett volna ezeket megkérdezned, mielőtt teherbe esnél. Előre látó vagy :)
2021. dec. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
66%
Ez valami magyar népbetegség a táppénzzel való bindzsizés
2021. dec. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
7: téves, ha előtte dolgozott máshol és a két munkaviszony közt max 30 nap volt, akkor ugyanúgy max 1 év.
2021. dec. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!