Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova érdemes menni külföldre...

Hova érdemes menni külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés
Anglia/London, Svájc, Ausztria, Hollandia.. Angolul középfokon tudok, németül egyáltalán nem tehát az hátráltatna Ausztirában. Hotelba takarítani gondoltam, vagy ilyesmi munkákat. pl 2 évet kint maradni, akár megismerkedni valakivel. A lényeg hogy tudjak spórolni valamennyit vagy ha jól menne lehet kint is maradnék.
2021. nov. 12. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Max ausztriáig mennék.


Svájc "rétoromán" kantonja fogtechnika lett, full liberálisok lettek, a gazt se vágják le a városba kb mint idehaza a "méhlegelők", egyik családtagom nyáron volt kint, hozta haza a fotóit, nem akartam hinni a szememnek.


London tele van arabbal szerintem még mindíg, de ha nem gond felvesznek a Dönerbe, viszont szerintem folyamatos belügyi problémák vannak amiből kevés hír jut ki.



Hollandia messze van, veszélyesebb is és nehezebb hazaballagni mint a szomszédból.

2021. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%

Ha már menni akarsz, és tudsz is akkor EU-n kívül..


Én kanadába mennék, vagy oroszországba.

2021. nov. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vagy maradnak az arab területek a maguk sajátosságaival. (rabszolgatartás, Allah).


Nyelvismeret van egyébként? Vagy csak ánglinszki?

2021. nov. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Angliába sajna így már nem lehet jönni
2021. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
En Angliaban elek, de nem Londonban. Ott semmikepp nem elnek. Egyebkent nem kifejezetten rossz itt, szeretjuk is, de mi elkezdtunk mar dolgozni azon, hogy mihamarabb amerikai vagy kanadai vizumot kapjunk. Masik otletunk meg, amivel sokszor eljatszunk az Svajc lenne.
2021. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!