Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes most kimenni dolgozni...

Érdemes most kimenni dolgozni külföldre?Mindenki riogat hogy ott a vírus, mi lesz ha elkapod, idegenekkel laksz egy szálláson, nem tudsz visszajönni stb.

Figyelt kérdés
Kaptam egy ajánlatot Németországban, besokalltam már itthon a havi 200 ezres fizutól, becsődölt a vállalkozásom, feleannyit keresek mint tavaly.Kint sem lenne sok, 2200 euro, csomagszállítás lenne.Egyedül mennék, nem dolgoztam még kint.35F

2020. okt. 3. 19:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
2200euro az kint sem olyan rossz, én be vállalnám
2020. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Ha fix, bejelentett, nem lehúzós cégen keresztül mész, akkor simán elfogadnám. Mely közvetítőn keresztül mész?
2020. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igazából régi kolléganőm dolgozik ott, ő már kint van Kölnben, heti 6 nap kell menni napi 10 órában.300 euro a szállás, 3 fő van 2 szobás lakásban.
2020. okt. 3. 20:17
 4/17 A kérdező kommentje:
Német bejelentés van, 3 havonta 10 nap fizetett szabival.
2020. okt. 3. 20:18
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Köln nagyon drága amúgy. De jó hely.


Mennék, a németek jobban kezelik a vírust, mint mi.

2020. okt. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igen néztem statokat, kint napi 2000-2200 megbetegedés van naponta.Kolleganőm azt írta kintről hogy ő most nem szívesen lenne itt inkább.Szép.
2020. okt. 4. 00:14
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

Jobb ha megpattansz.Biztos sokat kell melózni, de havi 400at ha elraksz szerintem az nem rossz.Nem is értem hogy sokan miért vergődnek itthon.Mi magyarok olyan hülyék vagyunk, lelkizünk itt hogy a család, meg a haza stb.

Egy évet lenyomsz és hazajössz 5 milkával, aztán majd kitalálod mi legyen utána...

2020. okt. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%

Egy évet lenyomsz és hazajössz 5 milkával, aztán majd kitalálod mi legyen utána...


Abból semmi nem lesz, aztán marad a vergődés.

2020. okt. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne, én 2015ben ugyanezt megcsináltam csak Hollandiában.miért kell ilyen rosszindulatúnak lenni? Ha itt marad semmit nem tud fejlődni anyagilag, ott viszont tud haladni, itt nem!
2020. okt. 4. 07:11
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Menj nyugodtan, ha megbizható az ajànlat.Leginkâbb csak itthon riogatnak ezekkel.


Nèmeteknèl most annyi van, hogy europai nagyvàrosokat tesznek voros zonaba tehat ha momdjuk most hazajossz es mennèl vissza , akkor kèt hèt nèmet karantèn vàrna.Azt meg nem nagyon akarjàk igy a szabi alatt ne nagyon akarj hazajonni vagy olyan varosokba latogatni mint pl. Bècs is, vagy amik a listàn vannak. Anyagilag megèri ès jobb perspektíva mint itthon.

2020. okt. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!