Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehetnék külföldre...

Hogy lehetnék külföldre dolgozni? Hova lenne érdemes mennem?

Figyelt kérdés

Egy vagy 2 évről lenne szó, most fogok érettségizni, és nem érzem úgy, hogy készen állnék az Egyetemre, ezért halasztok 1-2 évet, amíg újabb motívációt kapok arra, hogy végig szenvedjek még 6 évet a tanulással :D

Hova tudnék menni? Angol B2 megvan, érettségi is lesz, viszont pl a lakhatást nem tudnám megoldani. Vannak esetleg olyan cégek, akik adnak lakhatást, amíg külföldön dolgozok? Vagy szerintetek mit csináljak?


2021. jan. 2. 22:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Szakma nélkül mégis mire számítasz?
2021. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem a mosogatás is megfelel, úgy hallottam, hogy külföldön még így is jobban keresnek az emberek
2021. jan. 2. 22:43
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Vagy nem.

Aki még a karrier kategóriát sem találja, abból simán lehet ott rabszolga.

2021. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem a kioktatásodat kértem, sajnálom, hogy neked sz*r az életed, de az ezáltal szerzett stresszt és dühöt ne rajtam vezestd le, köszönöm.
2021. jan. 3. 00:39
 5/16 A kérdező kommentje:
Vezesd*
2021. jan. 3. 00:40
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Ha semmi másod nincs, csak érettségid, akkor ha nem vagy informatikai analfabéta (ami a ma érettségizőknél már elég ritka, tekintve, hogy igencsak digitális világban élünk), ajánlanám a virtuális asszisztens munkát.


Tény, vállalkozónak kell lenni, nem egy kényelmes kis alkalmazotti lét.

Tény, az elején kicsit veszteséges leszel, az adók/járulékok miatt (a legeslegelső hónapban kérdéses, hogy összejön-e 50.000 bevétel).

Tény, egy év, de akár fél év alatt ismertté lehet válni, de egyre többen vannak akik belekezdenek, viszont kiszelektálódnak, mert alkalmatlanok. Valószínű ez csak a pandémia alatt van így, miután tömegesen szüntetik meg a home-office-t, és újra tömegesen vesznek fel embereket, el fog tűnni a rengeteg ideiglenes VA. Akkor már nem lesz nehéz elérni, hogy az ügyfelek téged akarjanak.


Tény, a kezdeti költségek, mint a könyvelő és adótanácsadó, webtárhely, céges mail, domain, számlázó program, elvisznek egy szép összeget, illetve az első kezdeti hónap minusza, talán még a második sem olyan jó, viszont a harmadik hónapnál már elég könnyű adózás után is többszázezres pluszban végezni.


Üdv,

egy VA

2021. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

#2: hol adnak egy mosogatónak ingyen szállást?


Irreális álmokat kergetsz..

2021. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7-es köszönöm, egyedül te adtál normális, és segítőkész választ ☺️ (nagyon értelmes és kedves embernek tűnsz a többi válaszolóval szemben)


1. Nem vagyok agresszív, gondolom aki agresszívnak hívott az nagyon szeretheti, ha kioktatják, illetve tiszteletlenül beszélnek vele 😃

Ha valaki itt agresszív az mindenki a komment szekcióban kivétel persze a 7-es válaszoló, azért a hülye is látja, hogy nem csak stílusbeli, de értelmi különbség is van a 7-es válasza és a többi válasz között.


2. Ha úgy beszélsz velem mint egy kapca ronggyal, mit vársz? Gondolom megszoktátok, hogy kindenki fejet hajt előttetek 😃 mit vártatok, hogy azt írom "jó igazatok van, hülye vagyok stb"?! 😃 Nem is értem, ha a véleményedre lennék kíváncsi nem ilyen kérdést írtam volna ki...


3. A 7-es válaszon kívül senki se a kérdésemre válaszolt, akkor meg minek vagy itt? Hogy kioktass, vagy sem? Nekem ne magyarázzátok, hogy nem azért vagytok itt, mert ti mindent jobban tudtok! 😃


4. 9-es veled meg eleve nem is foglalkozok, mert az agyadig nem jut el, hogy amúgy rohadtul nem azt írtam, hogy minden vágyam, hogy mosogató legyek, hanem hogy nekem AZ IS megfelel. Ha lenne benned annyi empátia, akkor ajánlottál volna valami céget stb. Ja hogy nem tudsz? Akkor te is minek vagy itt? Ne kötözködj csak mert unatkozol!


Köszönöm 7-es még egyszer ☺️❤️

2021. jan. 3. 16:28
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Mit ajánljak egy almafabékának???? Tök mindegy, hogy mosogató, vagy wc-pucoló, vagy takarítónő... Ugyanaz a kategória. EGyikhez se jár ingyen szállás!


Tudnék ajánlani képzett mérnöknek vagy orvosnak állást.

2021. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ja tehát itt tartunk, ha nincs diplomám rögtön analfabéta vagyok 😃 ez aztán a boomer felfogás
2021. jan. 3. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!