Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért érkeznek lassan az...

Miért érkeznek lassan az elutasító email-ek?

Figyelt kérdés

Most mondhatni az álomcégemnél interjúztam, erre készültem évek óta (kis túlzással, ugye).

Nagyon elszúrtam az interjút, pedig készültem rá.

Múlt hét közepén volt és csak nem érkezik az email. Az a baj, hogy amikor az ember nagyon akarja az állást, akkor hiába érzi a helyzetet, egészen az email-ig reménykedik.



Az érdekelne, hogy ilyenkor mi zajlik a másik oldalon?



2021. nov. 9. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván pontosan nem lehet tudni.

Valószínűleg volt több jelentkező, esetleg lehet olyan aki még csak ezen a héten interjúzik. Ha egyik interjú se volt igazán meggyőző, akkor húzzák amíg lehet, hátha van még újabb jelölt, aztán egy ponton felveszik a legkevésbé bénát. Ha volt aki jó, akkor megvárják amíg az elfogadja az ajánlatot. Csak ha már végleg eldőlt, akkor jeleznek vissza azoknak, akiket nem választanak. És hát van hogy egyáltalán nem jeleznek vissza.

2021. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert kivarjak h biztos talaljanak nalad jobbat
2021. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk, ha egy olyan jelölt jön, aki azonnal megnyer minket, akkor kb. már el sincs engedve, amíg nem egyezünk meg. Ha már 1 napnál tovább váratnak, akkor ne táplálj hiú reményeket, nagyon kevés az esélye annak, hogy fel fognak venni. (hacsak tényleg nem te vagy a félszemű a vakok között)
2021. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Logikusan hangzik, csak rossz lesz várni az email-re.


Az a baj, hogy annyira rosszul sikerült az én érzésem szerint, hogy amikor a legvégén a HR-essel és a manager-rel voltak a formaságok, akkor magamban már mondogattam, hogy felesleges is bérsávot mondanom és feltennem a maradék kérdésemet.....


Sajnos ezt jól szoktam érezni interjú esetén. :'(

2021. nov. 9. 20:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem kapkodnak, vannak rajtad kívül mások is...
2021. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egyebkent multi cég?

Az nem könnyű ám...

2021. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én helyedben keresnek addig masikat ha van...

Ki tudja hogy válaszolni fognak-e.

Nekem volt olyan is h nem valaszoltam

2021. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem válaszoltak*
2021. nov. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Multi.


Nem tudom, mennyire van ember, mert mi jelenleg nyár óta keresünk embereket, alig-alig jöttek, ők is katasztrofálisak voltak. Egy nem, de ő másik ajánlatot fogadott el. :(


Tény, hogy a multik lassúak tudnak lenni, ahol jelenleg dolgozom, oda is kb 1,5 hónappal a jelentkezés leadása után hívtak be, majd az interjú után 1 héttel tudtam meg, hogy sikeres volt.

2021. nov. 9. 20:54
 10/13 anonim ***** válasza:

Mert az myen ceg? Kit kerestetek?

Es te milyen allasra jelentkeztel?

2021. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!