Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elutasíthatják a jelentkezésem...

Elutasíthatják a jelentkezésemet azért mert nem volt jó az interjú időpontja?

Figyelt kérdés

Hívtak állásinterjúra, ami online lett volna, csak sajnos nekem aznap pont bent kell lennem személyesen a jelenlegi munkahelyemen.


Kérdeztem, hogy másnap vagy azután nem lenne-e jó, erre azt mondta a HR-es, hogy egyeztetnie kell a résztvevőkkel és majd jeleznek.


2021. febr. 25. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Ha nagyon sürgős nekik, akkor lehet. De szerintem tényleg egyeztetnie kell.
2021. febr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
BÁRMIÉRT elutasíthatnak. Csak vannak olyan indokok, amik illegálisak (diszkrimináció), de ez nem lenne az. Ha magas képzettséget igénylő munka lenne, akkor valószínűleg lesz új interjú, mert hülyék lennének nem meghallgatni több alkalmas jelöltet. Ha egy operátori munka lenne, akkor nem biztos, mert lehet hogy azonnal felvesznek valaki mást.
2021. febr. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hr-es nem tud erre kapásból válaszolni. Ha csak két ember interjúztat, akkor is meg kell őket kérdezni és keresni egy-két olyan időpontot, amikor épp mindketten ráérnek. Hiába ígér meg valamit, ha az az idpont épp nem jó az interjúztatónak.
2021. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!