Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezen az internetes munkahirdet...

Ezen az internetes munkahirdető oldalon csak elutasító emailt lehet kapni ?

Figyelt kérdés

A Profession oldalról van szó.

Akárhányszor, és akárhány helyre jelentkeztem, mindig elutasították a jelentkezésemet.

Miért van ez ?

Nem csak 8 általánossal rendelkezem, ahova jelentkeztem, ott, abban a szektorban volt tapasztalatom, közelben néztem munkát, nagyjából 10-20 perc alatt el tudtam volna jutni azokra a helyekre, nem tudom mit mondjak még.


A professiont megkerülve, majd simán a telefonszámokon fogom ezentúl felvenni a kapcsolatot a munkáltatókkal, de nem értem, hogy miért van ez.


Ugyanarra a helyre már jelentkeztem professionon, elutasították, majd személyesen meglátogattam a céget, 3 évig dolgoztam ott.


Ezt nem értem, hogy miért van.

Most is jelentkeztem valahova, elutasítottak.

Utána küldtem több helyre is, mind elutasított.

Majd jelentkeztem pénztárosnak, csak érettségit vallottam be, 5 év tapasztalatot (ez kamu), újfent elutasítottak.


Valaki tud erről vmit mondani ?

Ahonnan elutasítottak, és szerettem volna oda menni, felhívom őket, és elmegyek személyesen oda, de érdekel, hogy mással is volt már így ?



2021. máj. 18. 22:36
 1/2 anonim válasza:
Én a profession-on találtam állást 2 éve. Én is sok elutasító levelet kaptam, de most már látom a másik oldalt is. Több száz jelentkezés jön 1-1 állásra, egyszerűen muszáj belőlük szelektálni, mert felhívni se lehet ennyi embert, nemhogy interjúztatni. Lehet nem feleltél meg az összes elvárásnak amit leírtak, vagy nem csatoltál valamit amit kértek (pl. fizetési igény), nem illettél volna bele az adott csapatba, valamiért nem voltál szimpatikus, stb. Érdemes megkérni egy-két ismerőst hogy nézze át az önéletrajzodat, mert több szem többet lát, és próbálkozni. (Az sem mindegy ki kezeli a cég professinos oldalát, mert elég sok a semmihez sem értő hr-es picsa).
2021. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd át újra az önéletrajzod.


Én újra átírtam az enyémet és már legalább interjúkra jártam. 1 hónapon belül találtam állást.

Nekem a korom miatt nem könnyű.

Egyetlen egy hirdetésre több száz jelentkezést kapnak. Nehéz ezekből úgy kitűnni, hogy az ember meg tudja győzni a leendő munkaadót.

Van olyan cég amely a bérigény alapján válogat.

A pályázatba lehetne lorem ipsum helykitöltő szöveget is illeszteni, a lényeg a bérigényként megadott összeg.

Ahol bérigényt kérnek oda már be sem adom a jelentkezésem.

Az ilyen cégek általában 3 havonta hirdetnek.

Onnét tudom, hogy munkahely mellett is hetente 1X monitoroztam az álláshirdetéseket.

2021. máj. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!