Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bárki koldult már aki olvassa...

Bárki koldult már aki olvassa ezt a kérdést? Hol mikor és mik voltak a tapasztalatok? Aki szokott adni koldusnak pénzt az éppen miért döntött úgy, hogy adakozik?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 11:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
Honnan tudod, hogy nem? Amúgy nem az ő dolga pénzt adni bárkinek, így gusztustalannak érzem a szemére hányni, hogy "miért csak ennyit adtál".
2021. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
3%
Nem én írtam, hogy megdolgozott érte kismiska! Hogy mit érzel gusztustalannak az pedig a magánügyed.
2021. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha van pénze fürdőbe járni, akkor gyanítom, nem valahogy a semmiből manifesztálódott a zsebébe/bankkártyájára a pénz, innentől kezdve közünk nincs hozzá, hogyan szerezte (amennyiben nem lopta).


Kicsit olyan ezért lecseszni a kérdezőt, mint amikor az alkesz koldus beszólt egy nőnek, aki mondta, hogy nem tud pénzt adni neki, hogy "ezért jársz dolgozni?":

2021. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
13. Na az kemény. Biztos megmondtam volna hogy nem a magad fajtàk eltartàsàért járok dolgozni. Sok a pofátlan de nagyon. Ennek az a hátránya hogy lehet valakinek tényleg életmentő lenne mondjuk 200 forint mert tényleg hajléktalan aztán már az sem kap ezek miatt.
2021. nov. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#7


és azt se akarta el fogadni...


"Hát miért csinálják ezt velem"


Idézem...


De gondolom te inkább magaddal vitted volna nem? :D


Üljön inkább a jakuzziba, mint a spár előtt...


Sőt "Ne whiskyzzen egyedül akkor már inkább whiskyzzen velem"


(András - Balázs show)

2021. nov. 7. 16:55
 16/19 A kérdező kommentje:

#10


Nyugi, megdolgozunk érte, én is meg a párom is.

Annyira nem nagy atomvillanás az a huszas egy teljes napra programokkal egyébként két főre, különben nem lett volna tömegnyomor meg teltházas a parkoló sem.


Aranykaviár éttermet ismered?


Kb 70 ezer ft náluk egy leves,

és vannak olyan V.I.P. vendégek akik a ház vendégei! Bármikor!!!


Na tőlük kérdezd meg hogyan csinálják, és hogy mennyire dolgoztak meg és miért.

2021. nov. 7. 17:07
 17/19 anonim ***** válasza:
51%
Jó majd megyek párommal levest enni oda 140-ért
2021. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Jó étvágyat hozzá :)
2021. nov. 9. 10:31
 19/19 anonim válasza:

Nehéz ilyenkor eldönteni ki az aki színészkedik és ki az, aki tényleg bajban van.


Hozzám egy fiú jött az utcán oda, ráadásul nem is valami forgalmasabb helyen, hanem egy lakótelepen.


Látszott, hogy valahol nagyon az egyetem elején van. Ápolt volt és nem látszott, hogy kábszeren élne vagy inna.


Nem sírt, de a határán volt. Mondta, hogy nincs pénze hazautazni és kéne már sok embert kért és mondta, hogy mennyire fájt, hogy elhajtották őt, meg hogy leteremtették őt.


Szegényt nagyon sajnáltam, adtam neki pénzt, én úgy érzem, helyesen tettem, de lehet ment ki a kocsmába a haverokkal, hogy meglett az első sörre a lóvéja. Ki tudja ezt a mai világban.

2021. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!