Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bárki koldult már aki olvassa...

Bárki koldult már aki olvassa ezt a kérdést? Hol mikor és mik voltak a tapasztalatok? Aki szokott adni koldusnak pénzt az éppen miért döntött úgy, hogy adakozik?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 11:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon ritkán adok. Akkor, ha valamiért pont nagyon jókedvemben vagyok és normálisan szólít meg. Amit eggyel gyakrabban szoktam, de ilyennel meg ritkán találkozok, aki a szupermarket bejáratánál szólít meg, hogy nem pénzt kér, csak éhes. Ilyenkor veszek pár zsemlét, felvágottat, esetleg gyümölcsöt.
2021. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Én csak olyannak szoktam akin látom, hogy nem alkoholista / dohányos.


Legutóbb halottak napja előtt egy öregasszony ült a hidegben a spar előtt a földön egy párnán, mellette krizantémok voltak egy műanyagpalackban, mi meg éppen mentünk medencés bulira az aquaworldbe neki adtam 500 ft-ot, de a virágot nem kértem.

2021. nov. 7. 11:37
 3/19 anonim ***** válasza:
68%
En egyszer kerültem olyan helyzetbe, hogy pénzt kellett kérnem, hogy hazajussak, mert minden okmanyom, pénzem, bankkártyam otthon hagytam, de ezt csak 50km-el arrébb vettem észre... Ez csak pár forint volt jegyre, de nagyon rosszul éreztem magam, persze sokan szoba sem álltak velem. Én maximum ételt adok a hajléktalanoknak.
2021. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
Soha senkinek nem adok, nem tamogatom ezt a vallalkozasi format
2021. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Koldulni nem szoktam. Velem is megtörtént az ami a hármassal még diák koromban. Otthon maradt a bérlet meg a pénzem is. De én felszàltam csak úgy a buszra semmiképpen sem keregetek. Adni sem szoktam mivel én magam is szegény vagyok. Ha gazdag lennék az aprót lehet oda adnám.
2021. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem szívesen adok. Az öregnéninis lutri, bár a virágosnak én is adok. Viszont volt aki gyógyszerre kért, kipótoltam,de csak azzal a feltétellel, hogy bekísérem a gyógyszertárba. Nem lett vásárlás a vége, mondom üsse kavics, aztán ment egy kört még a téren, majd a kocsmába. Ekkor határoztam el, hogy még kell keményíteni a szívem. Jah meg amikor életerős 20 éves férfiak tarhálnak... Volt hogy munkát ajánlottunk, az nem kellett.
2021. nov. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
8%
Az jó, hogy medencés bulira mentetek az Aquába, ahol a belépő 6500 ft/fő, de a virágos néninek adtatok egy nyamvadt 500-ast.:D
2021. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Pénzt nem adok soha, ételt szoktam amikor úgy vagyok, illetve van egy hajléktalan figura akit egy héten többször látok, neki volt már hogy a boltból hazafelé jövet hoztam neki ezt-azt - gyümölcsöt, sört vagy csokit, az ilyesminek örül. Azt mondta kenyeret nehogy vigyek neki mert azt naponta adnak neki vagy 2-3 kilót.
2021. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

"Az jó, hogy medencés bulira mentetek az Aquába, ahol a belépő 6500 ft/fő, de a virágos néninek adtatok egy nyamvadt 500-ast.:D"


Megdolgozott a pénzéért, annyit ad vagy nem ad, amennyit jónak lát.

2021. nov. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Honnan tudod, hogy megdolgozott érte? Ott voltál?
2021. nov. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!