Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kasszahiány miatt kirúgás?

Kasszahiány miatt kirúgás?

Figyelt kérdés
Bolti eladóként dolgozom az egyik diszkontáruháznál, kevesebb mint egy hónapja.Ezelőtt még soha nem dolgoztam kereskedelemben, munkahelyem is csak egy volt előtte (teljesen más jellegű). Kevesebb mint két hét után elkezdtem kasszázni, az első napokon csak egy két órát úgy hogy volt valaki mögöttem hogy a kódokban is segítsen, ezután pedig egyedül; azóta minden nap én voltam a főkasszában. Az első pár nap után úgy gondolom hogy elég jól ment, csak hajlamos vagyok kapkodni (eléggé feszített a tempó), emiatt becsúszik néhány figyelmetlenség. Egyszer lett egy 10 ezer forintos hiányom, mert 20 ezer helyet 10-esből adtam vissza, ennek meg is került a gazdája.Viszont a legutóbb pedig több mint 20 ezer forint hiányom lett, és fogalmam sincs hogyan, a számolással nincs bajom, meg most már elég gördülékenyen ment az egész...nem hiszem el hogy ekkorát/ennyit hibáztam volna. Az elsőnél nagyon elnézőek voltak, mivel az elején állítólag mindenkivel megesik (meg nyilván nem egy kisboltról van szó, hanem egy nagyforgalmú áruháznál, ahol ez nem akkora tétel), de attól félek hogy ez másodszorra már túlzás. Eléggé kétségbe vagyok esve, hogy ki fognak rúgni, csak azért remélem, hogy nem mert amúgy pozitív visszajelzéseket kaptam, hogy elég gyors meg ügyes vagyok + nagyon kevés az ember, sokan mondanak fel. :( Esetleg aki volt már hasonló szituációban/dolgozott ilyen helyen megtudná osztani a tapasztalatait, hogy mennyire elnézőek az ilyesmivel a vezetők?

2021. okt. 1. 12:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kirúgni nem szoktak érte, de levonják a fizudból. Szóval ha gyakran számolod el magad, a hó végén majd nem lesz fizetésed. :/
2021. okt. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!