Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állás hirdetése munkaszerződés...

Állás hirdetése munkaszerződés aláírását követően?

Figyelt kérdés
Az jogszerű ha a leendő munkáltatóm a munkaszerződés aláírása után egy órával újból meghirdeti a pozíciót (ráadásul saját nevével)? Mi oka lehet erre? Megteheti hogy mással is köt munkaszerződést az enyémmel párhuzamosan ugyanarra a pozícióra? Vagy későbbi kezdéssel írják meg és nekem meg felmondanak az első munkanapom? Ezekben a kérdésekben szeretném a segítségeteket kérni, mert ebben a helyzetben vagyok. A jelenlegi munkahelyemen még nem adtam be a felmondásom, de így nem tudom mitévő legyek.

2021. szept. 27. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy még egy embert keresnek?
2021. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy ugyanaz a pozíció, és nem több hasonló állást kívánnak betöltetni?
2021. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Amikor jelentkeztél nem derült ki hány embert keresnek?
2021. szept. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne tehetné? Vagy több embert keresnek ugyanolyan munkakörben, vagy ez afféle biztosítás, hogy ha nem felelsz meg, vagy próbaidő alatt otthagyod őket, akkor legyen még egy ember a csőben.
2021. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van amikor előre ki kell fizetni több hónapra a hirdetést. Mikor adta fel?
2021. szept. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok cégnél így szokták.

Főleg, hogy ha több körös a történet. Attól, hogy téged felvettek még nem jelenti azt, hogy ott is maradsz. Vagy te mondasz fel próbaidő alatt vagy ők küldenek el.

Így ha van hirdetés akkor meghalgatnak esetleg még pár jelentkezőt és ha véletlen 1 hónapon belül felmondasz akkor gyorsan tudnak szólni másnak. Van olyan pozíció ahol annyira kell az ember, hogy nem érnek rá akkor keresni mikor már az aktuális felmondott.

2021. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el a fentebbeket! Mindegyiknek igaza van.Amennyiben megfelel,akkor vállald el és bizonyítsad be,hogy az egész világon,te vagy erre a pozicióra a legalkalmasabb!
2021. okt. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!