Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Debrecenben és Budapesten...

Debrecenben és Budapesten mennyi az elfogadott bér, ami alatt általában nem vállalnak munkát az emberek?

Figyelt kérdés

Tehát nem a felsővezető meg a sormunkás átlagára vagyok kíváncsi, hanem normál, szakmával bíró dolgozók alkalmazotti bérére.


180, 200, 300 ezer forint az elfogadott? Pl. irodai munka, nettó 160?


2021. szept. 1. 13:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Es meg annyit, hogy 8 órasra ertettem.
2021. szept. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
10-es válaszoló gondolom közszférában dolgozót akartál írni, azért ne keverjük össze a közmunkással. Azon a területen sajna elég sokan keresnek nettó 200 alatt. Szerintem ezt nem lehet megmondani, teljesen szakma és élethelyzet függő. Nyilván egy pénzügyi/mérnöki diplomával más a prioritás mint mondjuk egy kezdő ápoló esetében.
2021. szept. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Állami cégeknél kb. hasonlóak a fizuk. Egy multinál Pesten többet kapsz ugyanazért a melóért akár ugyanannál a multinál is mint Debrecenben. Helyi vállalkozásnál pedig Debrecenben nem csak jóval kevesebbet kapsz mint Pesten, de annak egy részét még tutira feketén is, míg Pesten ez már annyira nem jellemző.
2021. szept. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!