Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi ma Magyarországon egy...

Mennyi ma Magyarországon egy kezdő gazdasági vonalon dolgozó diplomás fizetése?

Figyelt kérdés
Gazdasági szakra járok (gazdmen) érdekelne mennyi fizetésre számíthatok itthon (pénzügyi,hr, logisztika vagy kapcsolattartási részen) angolul és németül folyékonyan beszélek ( angol felsőfokú, német középfokú nyelvvizsga). Ha tényleg ilyen siralmas 200 nettós fizetések vannak, akkor elkezdenék tanulni egy harmadik nyelvet a diplomáig és inkább külföldre mennék, ezért szeretnék először véleményeket,tapasztalatokat kérni

2021. aug. 24. 15:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és bocsi de nem érdekel a friss diplomával miért várok milliós fizetést, egyáltalan nem várok, szimplán csak annyit, hogy a mester mellett normálisan tudjak élni
2021. aug. 24. 15:36
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Budapesten, a négy nagy budapesti gazdasági karról (BME, Corvinus, BGE, ELTE) kikerülve szerintem konkrétan nehéz bruttó 400 alatt keresni, és inkább a bruttó 450-500-as sáv a jellemző.

Nyelvtanulás helyett inkább szakmai tapasztalatot szerezz.

2021. aug. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak a kezdő fizut nézd, hanem a potenciált az adott irányon.


Én 6 éve könyvvizsgálaton kezdtem nettó 240ért, most nettó 650nél járok.

2021. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken nettó 250-nel kezdtem marketinget gazdmen diplomával.


Most nettó 350 1 év után.

2021. aug. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es ez melyik város? Ugyan annál a cégnél ment fel így a fizetésed?
2021. szept. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen ugyanannál. Győr.
2021. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!