Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyszerűen nem találok munkát....

Egyszerűen nem találok munkát. Képzett vagyok, intelligens. Nyelveket is beszélek. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Már gyári melóra jelentkeztem legutóbb, vagyis egyik igazgató ismerősünk az adott cégnél megígérte hg ha van felvétel előre vesznek. Azóta tudom hg vettek fel embert, nekem nem szóltak.


Volt már hg 20 emberből bekerültem a második körbe az 5 legjobb pályázó közé egy állásnál, de nem én kaptam meg. 1 éve itthon vagyok.


Már arra is gondoltam, hogy a volt főnököm tesz keresztbe.


Nem értem hg még betanított melósnak se kellek, ahová elég 8 osztály... A romákat meg veszik fel...


Mi a francot csináljak?


2021. aug. 22. 20:40
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Nem büfészak. Egyből behívnak interjúra (mások választ se kapnak, hallani sokszor). Lehet nem vagyok szimpatikus tényleg.
2021. aug. 24. 07:46
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!