Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyszerűen nem találok munkát....

Egyszerűen nem találok munkát. Képzett vagyok, intelligens. Nyelveket is beszélek. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Már gyári melóra jelentkeztem legutóbb, vagyis egyik igazgató ismerősünk az adott cégnél megígérte hg ha van felvétel előre vesznek. Azóta tudom hg vettek fel embert, nekem nem szóltak.


Volt már hg 20 emberből bekerültem a második körbe az 5 legjobb pályázó közé egy állásnál, de nem én kaptam meg. 1 éve itthon vagyok.


Már arra is gondoltam, hogy a volt főnököm tesz keresztbe.


Nem értem hg még betanított melósnak se kellek, ahová elég 8 osztály... A romákat meg veszik fel...


Mi a francot csináljak?


2021. aug. 22. 20:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem jól keresel, nem jót keresel, sokat kérsz, nem vagy intelligens, mégsem beszélsz nyelveket, stb...



Honnan tudhatnank ennyiből, hogy mi a hiba? 🤔


Komolyan megkerdezted ezt? 😃

2021. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

- rosszul pozicionalod magad

- tulkepzett vagy (gyari melora)

- tul magas a fizetesi igenyed

- nem vagy szimpatikus a munkaadonak

- nem jo a self marketinged

- nincs eleg tapasztalatod


Ez csak nehany, vagy ezek kombinacioja is lehet. Ez igy kicsit keves info amit leirtal.

2021. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
90%
Milyen végzettséged van?
2021. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Siman lehet, hogy valakinek nagy a tudása de egyszerűen nem szimpatikus az interjukon. Ez lehet külső miatt is vagy beszed miatt is.


Láttam mar olyan irodista csajt akit 7 helyre sem vettek fel, mert egyszerűen iszonyú tájszolassal szinte érthetetlenül beszelt de tapasztalata bőven lett volna, mert mashol mar lehuzott eveket hasonlo munkakörben.

2021. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Minimálbért szoktam kérni. Be szoktak hívni interjúra önéletrajz és kísérőlevél alapján. Tudom a HR-s kérdéseket válaszokat, magabiztos vagyok, mindig pozitív az interjú.


Valószínűleg leinformálnak előző főnöknél. Anno csinált olyat hg egy kolléganő amiért át akart menni máshová elintézte hg ne vegyék fel. Végül elköltözött messzire. Már arra gondoltam hogy elintézte hg sehová ne vegyenek fel.

2021. aug. 22. 21:02
 6/21 A kérdező kommentje:
Azelőtt mindig kaptam melót. Amióta megszűnt az utolsó munkahelyem, azóta megy ez. Ha tényleg a vokt főnököm tesz keresztbe mit tudok tenni?
2021. aug. 22. 21:05
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

2-es vagyok. Nem tudom milyen poziciokra jelentkezel, de az is furcsa, hogy minimalbert kersz. Ez azt is jelentheti, hogy a sajat tudasodat nem ertekeled, vagy nincs akkora tapasztalatod mint amit leirsz a CV-ben. Eleve ha tobb nyelven beszelsz, nem kernek minimalbert, foleg ha (ritkabb) nyelveket beszelsz. Nem vagyok HR-es, de interjuztattam mar jo par embert. Soha senkit nem infoztunk le elozo munkahelyrol, szerintem ez nem annyira jellemzo itthon. Szerintem masban keresd a hibat.


"Tudod a HR-es kerdeseket" hidd el az emberek nem hulyek. Siman le lehet vagni ha betanult szoveget nyomsz.

2021. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

6-os:

Sajnos még az is előfordulhat, hogy a volt főnök tesz keresztbe barmennyire is hihetetlen.

Nalunk is divat felhivni az előző munkahelyet es volt mar olyan, hogy azt mondták hogy az a csaj nagyon balhes, megbizhatalan stb.

Adtunk neki eselyt. Nalunk van 5 eve es semmi rosszat nem tudnek mondani.

2021. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%

En három hét után talaltam, pályakezdőként, két diplomával. Félév tapasztalattal.


Naponta 3-4 órákat töltöttem el állásokra jelentkezessel.


Te?

2021. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%
És mihez értesz?
2021. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!