Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyszerűen nem találok munkát....

Egyszerűen nem találok munkát. Képzett vagyok, intelligens. Nyelveket is beszélek. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Már gyári melóra jelentkeztem legutóbb, vagyis egyik igazgató ismerősünk az adott cégnél megígérte hg ha van felvétel előre vesznek. Azóta tudom hg vettek fel embert, nekem nem szóltak.


Volt már hg 20 emberből bekerültem a második körbe az 5 legjobb pályázó közé egy állásnál, de nem én kaptam meg. 1 éve itthon vagyok.


Már arra is gondoltam, hogy a volt főnököm tesz keresztbe.


Nem értem hg még betanított melósnak se kellek, ahová elég 8 osztály... A romákat meg veszik fel...


Mi a francot csináljak?


2021. aug. 22. 20:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Hg ... kiegek :D
2021. aug. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%
Bocsi, nehezen tudok hinni neked, hogy több nyelven beszélve beírod a minimálbért :D Milyen végzettséged és tapasztalataid vannak?
2021. aug. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Olyan melóhoz írom be, ami nem igényel magasabb képzettséget. Egyből be is hívnak. Az interjún nem lehetek szimpatikus
2021. aug. 23. 07:11
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
De mégis mire jelentkezel? Idegennyelvű ügyfélszolgálat? Kapcsolattartó? Logisztikus? Data analyst? Sima irodai/adminisztratív meló? (ide nem vesznek fel diplomásokat általában)
2021. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
#14 ezeket a munkákat mind csináltam már. Most egy éve nem sikerül semmi. Az is lwht hg inkább 25 év alattit vesznek fel a pályakezdő támogatások miatt
2021. aug. 23. 13:15
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az például előfordulhat. Ezeken a területeken amúgy hatalmas a fluktuáció, mindenki otthagyja kb. egy év után, bár lehet sokat mondtam xD
2021. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az alapján, hogy hg-t írsz hogy helyett, hogy ezzel spórolj 2 karaktert és összezavarj mindenkit, nem tűnsz se szimpatikusnak, se intelligensnek.
2021. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
82%
Gondolom max valami büfészakos diplomád lehet, vagy még az se, ha ennyire nem mered leírni. Az ilyen nem kell sehova, semmihez se értesz.
2021. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
de mégis, min sikerült így összeveszni a volt főnököddel, hogy az most kitartóan üget a nyomodban nehogy munkát kapj?! nem lehet hogy az üldözési mániád miatt nem vesznek fel?
2021. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ez csak egy tipp! Csak azért mert otthagyta egy másik nő, azzal is kibabrált. (megalázza az embert, kibírhatatlan, nárci)
2021. aug. 24. 07:43
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!