Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felvesznek úgy Ausztriába...

Felvesznek úgy Ausztriába dolgozni, hogy nem vagyok covid ellen beoltva?

Figyelt kérdés
Irodai munkáról lenne szó, de kezdek aggódni, hogy esélyem sem lesz, mert nem kaptam meg az oltást. Mennyire veszik ezt ott komolyan? Nektek mi a tapasztalatotok? Nem túl biztató dolgokat olvastam a neten.

2021. aug. 5. 00:00
A kérdező szavazást indított:
Oltás nélkül nem vesznek fel
Nem diszkriminálnak emiatt és később sem köteleznek rá
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

hivatalosan nem utasíthatnak rá, amúgy embere válogatja, sggfej főnökök mindenütt vannak. vannak felnőtt ismerőseim, rendes, teljes munkaidős helyekkel, egynek kérték, hogy vagy oltasson, vagy folyamatosan legyen tesztelve, ő oltódott. (valamelyik püspökséghez tartozik, adminisztráció). meg egy másik sokat utazik, ő is a munkája miatt vett fel oltást, de inkább csak kényelmi okokból, sokat utazik és nem ér rá tesztelni. én gasztróban, kb diákmunkán, főnököm megmondta hogy őt nem érdekli, bár mi eleve az eltörlendő réteg vagyunk, ezért nem szimpatizál a rendszerrel. (az ilyen maszkos hülyéskedés is akkor fontos igazából, amikor jön a rendőr, szerencsére szép, belátható útszakasz választ el minket mindentől, látjuk.)

az meg, hogy mi lesz a jövőben, jó kérdés, majd meglátjuk meddig durvul még a diktatúra, és mikor térnek magukhoz a rettegők (ha még valaha megtalálják a józan eszüket). bár ugye ausztria végképp a vendéglátás-turizmus országa, ezért meglátásaim szerint viszonylag értelmesen áll hozzá az ország többsége az egész drámázáshoz.

2021. aug. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Kik azok a rettegők? Akik rettegnek egy kis szuritol? Én is féltem gyerekként de valahogy kinőttem.
2021. aug. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszi a választ. Akik szavaztak, légyszi ti is írjátok ld, hogy mik a tapasztalataitok.
2021. aug. 5. 08:28
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Az épeszűeknek mindenhol nagyobb esélye van elhelyezkedni, szóval sok jóra ne számíts!
2021. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem kötelezhetnek az oltásra. én se vagyok beoltva, mégis találnék kapásból 10 munkát. igaz nem Ausztria, hanem Németország.
2021. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egesz nyaron kint dolgoztam, a kollegamat felvettek Becsbe egy multihoz, aprilisban voltunk betegek egyutt es mondta az interjun, hogy nem oltat.
2021. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!