Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A tipikus mostani jómódú...

A tipikus mostani jómódú magyar embereknek miből van pénzük?

Figyelt kérdés

Erről jutott eszembe a kérdés:

https://www.youtube.com/watch?v=bqNvIHlcHsE


Olyan válaszok nem hoznak lázba, hogy "Fideszes"/"adócsaló" stb. mert tuti nem lehet igaz, ha Debrecenben (itt lakom) gombamódjára szaporodnak az 50-80 milliós értékű ingatlanokat magukba foglaló szuburbán lakóparkok, pl.:

[link]


És ez csak egy csóró Debrecen egy lakóparkja a rengeteg közül. És akkor még nem beszéltem Győrről, Szegedről, Székesfehérvárról meg persze Budapestről.

Ennyi sok jómódú ember nem lophat, csalhat meg külföldön dolgozhat. A csok sem magyarázat, mert ahhoz is kell jó fizetés, hogy a gyereket bevállalják és tudtommal nem is full ingyen pénz az egész csak egy része asszem 3. gyerek után.



2021. júl. 12. 21:33
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
#19: Így is örülök hogy van munkahelyem. Se angol nyelvtudás, se tapasztalat, se programozási tudás. Egyetemen csak átvergődtem, mert már nem akartam otthagyni.
2021. júl. 13. 19:32
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy egy háziorvosról beszélünk, aki csak a háziorvos praxisában dolgozik, vagy egy belgyógyászról, bőrgyógyászról, nőgyógyászról, netán fogorvosról, stb. aki az állami eü melója után még heti pár alkalommal ellátja a pácienseit a magán rendelőjében, vagy egy magán klinikán. Persze tudom. Ez ma már teljesen külön vált...
2021. júl. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy háziorvos is jól keres sokszor. Hacsak nem valami totál csóró környéken dolgozik: na ott hiány is van háziorvosbol. Érdekes mód itt Budapesten az állami háziorvos és a gyerekorvos is egész jó autókkal járnak, valószínűleg nem keresnek rosszul.
2021. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
75%
Általában vállalkozók, vagy jól megfizetett, multis közép- felsővezető alkalmazottak.
2021. júl. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem: jól fizető munkából, örökségből és ingatlan eladásból.
2021. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
#25: Jó, de az ingatlanodat is vetted valamiből.
2021. szept. 18. 20:07
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!