Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Provokáció ha megkérdem...

Provokáció ha megkérdem milyen bérfejlődési lehetőség van a cégnél? Nem azt kérdeztem ÉN személy szerint mit kapok!

Figyelt kérdés

Nagyon rossz néven vették amikor rákérdeztem milyen bérfejlődési lehetőségek vannak a cégnél százalékban és időben tekintve.

Nem azt kérdeztem ÉN személy szerint mennyit kereshetek majd X idő múlva hanem azt egyáltalán mire van ELVI szinten lehetőség.

Nagyon rossz néven vették nem értem miért.


Mi a rossz abban hogy tudni szeretném HA elégedettek velem, akkor 1 év múlva mennyivel keresek többet mint most?


(mert ha semmivel, akkor minek maradnék itt)


2021. júl. 9. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"mert ha semmivel, akkor minek maradnék itt"


Mar megvalaszoltad szamtalanszor ezt a kerdest sajat magadnak.

2021. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Miért is keresnél többet 1 év múlva, ha ugyanazt a munkát csinálod akkor is... csak azért mert maradsz?
2021. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
'Balazska' ujabb agymenese, koszi pajtas hogy visszajottel, mar ugy hianyoztal...
2021. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem provokáció. De ez a kérdés az akarna lenni, csak hát szar.
2021. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az alapítványi iskoládban kérdezed meg ott igen.
2021. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 qkker1 ***** válasza:
100%

"(mert ha semmivel, akkor minek maradnék itt)"


Bazsika, te már évek óta ott vagy, és itt picsogsz, mint a kislány!

2021. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tipp: hogy ha kevesebb caps lockot hasznalnal a mondandód nyomatékositasahoz akkor legalább három mondatba telne nekünk hogy rájöjjünk hogy az alapítványi iskola öreg harcosaval van dolgunk. Így nem sokan olvassak végig a posztod sajnos.


Amúgy szerintem simán össze tudna dobni neked egy havi pár tízezres forintos életjáradékot a gyakori kérdések közössége, ha így végre nyugalomra térnél. Hova lehet utalni?

2021. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön egy alapítványi iskola jutott eszembe. El lehet menni vagy irni gyakorira naponta
2021. júl. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én állásinterjún megkérdezem, hogy évente emelnek-e, illetve a bónuszra is és az egyéb juttatásokra. Ha valaki ezt zokon veszi, akkor sajnálom.
2021. júl. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!