Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire megterhelő egy...

Mennyire megterhelő egy folyamatos éjszakai műszak? Meg lehet szokni egy idő után?

Figyelt kérdés
Ez alatt heti 5x 8 órát értek.

2021. máj. 23. 16:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Mindig is igazad lesz.
2021. máj. 24. 23:45
 12/13 anonim ***** válasza:
61%
Mi a faxért pontozzátok le azokat akik nem bírják az éjszakázást megszokni? Vannak akik nem bírják és vannak akik bírják, ennyi az egész, szervezettől függ. Van aki a du. műszakot jobban bírja mint a de., mert nem szeret korán kelni, én meg a de. műszakot jobban szeretem, mert szeretek korán kelni és korábban feküdni, erre állt rá a szervezetem, ennyi. Mit kell ezen lepontozni? Kit sértettünk ezzel meg? vagy mi a kivetni való ezzel? vagy mi az ami ebben nem jó válasz? Kíváncsian várom okos válaszaitokat!
2021. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én sem értem miért pontozzák le, mindenkinek tény más a cirkadián ritmusa, és baj is lenne ha nem, sok munkaerő kell éjszakára is. Köszi mindenkinek a válaszát mindenesetre!
2021. máj. 26. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!