Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Papírboltban dolgoztatok már?...

Papírboltban dolgoztatok már? Mi a véleményetek? Mennyire megterhelő, nehéz munka, szokott-e nagy forgalom lenni? Pénzben mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miben különbözik egy papírbolt bármilyen más egyéb bolttól?


Az meg, hogy mennyire megterhelő, mennyire nagy a forgalom, és mennyit fizet, boltonként változik...

2021. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem dolgoztam meg sose papirboltba :)) miert olyan kulonleges papirboltba dolgozni?
2021. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért erre így elég nehéz válaszolni.


Papirbolt.

Hol? BP, nagyváros vagy kis falu?

Milyen cég? Nagy lánc, mint Pirex papír plázákban, vagy Kovács Józsi által 30 éve üzemeltetett kis cuki boltocska? :)


Egyebkent nem hiszem, hogy nagyon megterhelo. Annyira biztos nem, mint az élelmiszer, vagy nagy ruhaüzletek.


Hiszen viszonylag könnyűek az áruk, egyszerre max 1-2 embert kell kiszolgálni.

2021. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy kisvárosi (25-30 ezer) fős városban lenne a papírbolt. Az a helyzet, hogy dolgoztam már élelmiszerboltban, igaz - szerencsére - kasszáznom nem kellett, de azt köszönöm szépen, ha nem muszáj, mégegyszer nem csinálnám. Pl. pont ezért is kérdezem, hogy ahhoz képest milyen, mert egy élelmiszerboltba, vagy supermarketbe napi szinten jönnek a beszállítók, és hogy pl. ahhoz képest egy papírboltba ez milyen gyakori. Meg feltételezem, hogy a pörgés sem akkora, mint reggel egy abc-ben mondjuk. Viszont amitől tartok, hogy sok az egyforma dolog és hogy nem voltam még kasszában.
2021. máj. 3. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen nem nagy a forgalom és nincs akkora stressz hogy a tobbszaz terméket produkáld a kasszában/óra.


Az ilyen kis üzletekben viszont sokkal magasabb a vásárlói kiszolgálás minősége.


Kasszát megtanulni kB 2-3 nap.

A termékeket megismerni is kB 1 hét, ugyhogy nem tudom mitől félsz 😁

2021. máj. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!