Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha most kezdenék egy vállalkoz...

Ha most kezdenék egy vállalkozást, akkor mivel foglalkozzon, ha sok pénzt szeretnék keresni?

Figyelt kérdés

Több év áll rendelkezésre, hogy kifejlődjön a vállalkozás, így szinte bármibe bele lehet kezdeni...


Mibe van hiány, mire lenne a legnagyobb igény? (Budapesten vagyok, de nem csak Pestre gondolok;)


Ezért kérdezlek titeket, hogy mibe lenne érdemes belekezdeni?!


Sok minden érdekel, de a kulturális esemélyekben, rendezvényekben vagyok jártas, és a stúdiózásban. Kapcsolataim ezekhez vannak/lennének, és tán némi protekció is lehetne...


Szóval szerintetek mibe érdemes belekezdeni, aminek van értelme, és hosszútávon jövedelmező is?!



2021. ápr. 15. 22:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
48%

"Minden tanulható."


Csak nem mindegy mikor...


Szólj ha ismersz valakit aki megtanult műkorcsolyázni 50 évesen, és bajnok lett belőle...

2021. ápr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
legtöbb vállalkozó ismerősömnek semmi extra képessége nincs, soknak még diplomája sem és milliókat raknak el tisztán havonta
2021. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

#21

Lehet kekeckedni, de itt most vállalkozásról beszélünk, és én azon belül értettem, amit mondtam.

2021. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
22# és azt megkérdezhetem, hogy mivel foglalkoznak azok a vállalkozások? Milyen témákban, szakterületeken jártasak, hogy ennyire "sok" pénzt tudnak keresni?
2021. ápr. 18. 13:14
 25/27 anonim ***** válasza:
pont ez az, hogy vállalkozóként ez nem sok pénz, hanem beugró kb. van akinek cukrászdája van, egyik fodrász, kutyakozmetikus is van
2021. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
#25: Egy "semmi extra képessége nincs" fodrász biztosan nem rak el milliókat havonta, még egyes számban milliót se. Nem mondom, hogy nincs olyan fodrász, aki ennyit keres, de az a fodrászok közöt az "elit", amihez bizony az átlagnál jóval több tudás, tapasztalat kell.
2021. ápr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
meg nem árt ha az ember meleg...
2021. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!