Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kereshet egy használta...

Mennyit kereshet egy használtautó-kereskedő? Megéri ezzel foglalkozni?

Figyelt kérdés
Persze azzal tisztában vagyok, hogy nyilván nem mindegy, hogy az illető egy időben 2, vagy éppen 200 autót kínál eladásra. De egyáltalán mennyit kell ahhoz keresni, hogy ez megérje? Illetve mi szükséges ehhez? Gondolom cégalapítás, telephely, akár alkalmazottak is például fuvarozáshoz...

2020. nov. 8. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nemrég hallottam, hogy van olyan aki 3-5 milliós autókat hoz be (sérült, kiégett stb), sok munkával persze, de költ rájuk, kipofozza, és ilyen autókon 30-50% profitot is tud csinálni. Ez egy konkrét személy. Nyilván nem jön be mindegyik, meg saját maga javít, valamint ismerősökkel kommunában fényez és hasonlók, valamint a lengyel bontóuniverzumból szerez be mindent. Szóval rengeteg munka van benne így, de egy egy autón komoly haszon van. Csak hát ugye ehhez elég komoly kezdőtőke kell, a készlet mellett műhely, szerszámok, trailer stb stb.
2020. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Középkategoriás autókon 100-200 tiszta haszon van itt mi felénk darabján.
2020. nov. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először is, jó, hogyha tisztában vagy az autók csínyjával-bínyjával, ugyanis a használt gépjárműveket szerelni is kell többnyire. Na most, ha nem te szereled rendben van, de ettől függetlenül értened kell eléggé hozzá, hogy tudd, hogy a szerelő nem akar éppen lehúzni téged.


Egyéb:

[link]

2020. nov. 9. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég csak fifikásnak lenni sok esetben. Nemrég adtam el az autómat. Mivel kellett a pénz és nem akartam a sok alkudozóval bajlódni, kereskedésnek adtam el. Nyilván nem kaptam érte piaci árat, meg mivel voltak rajta sérülések, azok miatt kevesebbet ért, mondván azt meg kell csináltatniuk. Ahhoz képest egy hónap alatt továbbadták, javítás nélkül (tudom, mert a képeken is látszott a sérülés, annyit csináltak, hogy lemosták és kitakarították a kocsit és a motorteret) és kb 40%-os hasznuk volt rajta.
2020. nov. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kereskedőknek forog a pénz a kezükben.. Van olyan akinek csak pár száz ezer forint van belőle meg csak az a pénz jön vissza amit bele fektet, de van akinek már milliós tétel összejön havi szinten
2020. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!