Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Anglia vagy Németország? Hova...

Anglia vagy Németország? Hova lenne érdemesebb NEKEM kimennem?

Figyelt kérdés

Angolul folyékonyan beszélek. Nem jelent semmiféle gondot kommunikálni angolul (az időm kb 80%-ban angolul beszélek).

Németül viszont csak olyan B1-es szinten beszélek. Az alap társalgási szint megvan, de nem tudok folyékonyan beszélni vagy hétköznapi beszédet teljesen megérteni.


Így hova lenne érdemes kimennem dolgozni?


Nyilván szóba jöhetnek még más országok is mint pl Írország, Svájc, Ausztrália, Lichtenstein stb. A fenti példákat csak azért írtam, mert tudtommal abban a kettőben van a legtöbb esély kijutni és munkát találni.



2020. dec. 9. 00:00
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

#29


"Jelentkezési határidő: 11.30"


#30


Csak nem mindegy, hogy egy 80 ezres képzésre írsz alá fél évet vagy pedig egy egy milliósra két évet....

2020. dec. 13. 09:53
 32/35 anonim ***** válasza:
92%
Ez befektetés, akár fél év akár kettő. Ha nem tudod így felfogni, soha nem fogsz előrébb jutni.
2020. dec. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Talán nézelődhetnél a külföldi álláshirdetések közt, és jelentkezhetnél állásokra. Csak arra készülj, hogy kihívhatnak próbanapra is akár.
2020. dec. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
En csak annyit tudok hozzatenni, hogy rengetegen vannak kint Nemetorszagban B1-el... Van lehetoseg, kozben meg lehet tanulni a nyelvet is. Nemreg talalkoztam egy novel, aki 8 eve!! lakik itt, es kb 5 mondat a nemet szokincse:')
2020. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Én mindkét országban éltem hosszabb ideig. Németország egyértelmüen jobb, bár elég unalmas hely. Angliába kijutni a Brexit után nem lesz egyszerü, de hidd el nem sokat vesztesz vele. Én már több mint 10 éve itt élek és már jó ideje azon dolgozok, hogy a kontinensen találjak valami normális állást, hogy leléphessek innen. London régebben jó hely volt azoknak akiknek nincs családja és viszonylag jól keresnek, de szerintem a Brexit hisztéria óta egyre rosszabb. A covid hisztéria óta pedig mivel szinte minden zárva van London, de igazán egész Anglia csupán egy baromi drága hely különösebb elönyök nélkül.
2021. máj. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!