Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen érzés 200.000 Ft-ot...

Milyen érzés 200.000 Ft-ot keresni?

Figyelt kérdés

Azon szerencsesek koze tartozom, akik elhagyták Magyarországot, es a fizetesem hétszer több, mint amennyit Magyarorszagon keresnek a szakmámban.


Azokhoz szolok, akik maradtak: hogy birjatok az Orban-rezsim alatt? mi a jelenlegi helyzet, meglehet -e elni?


Koszonom.


2020. nov. 2. 19:16
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Bak Norbert:

Ha éves szinten 10millió+ van , akkor miért mentél volna el alkalmazottnak? És voltál állásinterjukon , miért? annyi csak elég kellene h legyen

2020. nov. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
18-as nálunk úgy van, hogy 6 hét munka 2 hét fizetett szabadság, egy évben max 3-8 hónap. 4-8 hónap teljesben megmarad otthon egy évben. Gyakorlatilag 12 hét alatt több a szabim, mint otthon egész évben. Iskolaszünetekhez megint igazodok mert pl. Otthon is ahhoz kapcsolódó vállalkozást nyitottam részben, így marad idő azért. Párom az alkalmazottam az időt úgy osztjuk be, hogy jusson azért mindenre és nem gond ha a gyerek miatt otthon kell maradnia sem, pl. betegség idejére. A covid óta pl. iskolabüfét bezártuk,nem is pályáztam újra. Így otthon van, de még egy fizetésből is eltartható és kifinanszírozható a háztartási kötlségvetés, holott 3 hónap munaknélküliség nekem is bejött idén. Viszont pl a gyerekeknek már most nem kell foglalkozni lakáshitellel,diákhitellel, stb. pedig még van rá bő 10-20 évük.
2020. nov. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

21-es elég is volt.


Tavasszal mivel, mindenki kicsit a zavarosba halászott, készült A terv, B C terv, hogy a legrosszabb esetben se vállalkozás, se külföld, akkor ne a megtakarításból vegyünk el, hanem a napi megélhetést fedezzük ki akkor egy munkabérből.


Álláskeresésim kijött havi 450.000-re, de ugye maximum a minimálbért kaphattam 3 hónapig. Ha az letelik, 0 bevételből, legrosszabbb forgatókönyv esetén a meglévő tartalékból kellett volna elvenni. Plusz meguntam a karatént otthon. :-)

2020. nov. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
#20: Ha két diplomával és 20 év tapasztalattal csak ennyit keresel, akkor rossz helyen dolgozol. Nem is tudom, hogy lehet olyan kevésből megélni?! Ez a fele annak, amiből már nagyjából normális életet lehet élni...
2020. nov. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

"akkor rossz helyen dolgozol. Nem is tudom, hogy lehet olyan kevésből megélni?!"


meg lehet, én vagyok az élő bizonyíték. És rossz helyen dolgozom, ezt én tudom, na és hova menjek, utcát söpörni? HOva kellek-sehova.

2020. nov. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Örülnék ha 200 nettót keresnék pedig diplomam van
2020. nov. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Aki diplomával elmegy ilyen kevés pénzért dolgozni, az meg is érdemli. Ne nevettessetek már! Közvetlen ismerősöm telefonos ügyfélszolgálaton nettó 200 felett keres.

#25: Ne mondd már nekem, hogy ne kapnál munkát jobb helyen. Tanár vagy? Mert azokat sajnos tényleg nem becsülik meg.

140 nettóból max akkor lehet megélni, ha nem kell lakhatásra költened és mindenen spórolsz.

Utoljára ilyen keveset 8 éve kerestem, de akkor még nem volt diplomám.

2020. nov. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

"Közvetlen ismerősöm telefonos ügyfélszolgálaton nettó 200 felett keres."


Hát ha abból áll a napja hogy telefont kapkod és vadidegen állatok anyázásait hallgatja, akkor tudod mit? Övé lehet a 200. Nem cserélnék vele 3x 200-ért se.


Nyáron voltam "beugró " call centeres. 4x 1 napot vállaltam 1000 nettós órabérért. És tudod mire jöttem rá? Hogy ez a munka megfizethetetlen. Akkor se csinálnám, ha 10.000 lenne az órabér. Soha többet semennyiért se.

2020. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Hát akkor szabad a választás!

De ne nyígjon itt nyilvánosan senki, hogy "csak" mennyit keres....


Ő választotta a kényelmet, vagy a nemszeretem (de jólfizető) meló elutasítását.

2020. nov. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

“ "Közvetlen ismerősöm telefonos ügyfélszolgálaton nettó 200 felett keres."


Telefonos ügyfélszolgálaton kommunikálni kell. Engem nem fognak felvenni oda szociális fóbiával, nulla kommunikációs készségekkel

2020. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!