Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyári munkától való pánikbeteg...

Gyári munkától való pánikbetegség létezik?

Figyelt kérdés
Haverom eddig mindig irodán dolgozott. Most sajnos úgy alakultak a dolgai, hogy egy gyárban kellett volna dolgoznia 12 órában. 1 hétig bírta majd felmondott. Mikor kérdeztem mi volt az oka azzal indokolta, hogy nem bírta azt ki , hogy ugyanazt a mozdulatot kellett csinálnia 12 órán keresztül ráadásul bezártság érzése volt amitől bepánikolt. Létezik ilyen betegség ?
2020. szept. 7. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan úgy ahogy ezer más dolog is betriggerelheti valakinél ezt ahol sok emberrel van összezárva vagy hasonlók, ha valakinek van rá hajlama.


Én is hagytam ott gyártósori gyári munkát egy hét után, de nem azért mert pánikbeteg vagyok, hanem mert rohadt szar volt.

2020. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én gyárban dolgozom irodán. Mikor először megláttam a gyártósorokat egyből az ugrott be, hogy az egész olyan, mintha valami börtönmunka lenne. Nem csodálom, ha valaki kikészül tőle.
2020. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen,de más is lehet a háttérben.

Ha irodán dolgozott és nem szellemi betanított munkája volt, hanem tényleg olyan, ahol agyat is kell használni, akkor az is lehet az oka,nekik nem megy a monoton fizikai munka.


Másrészt, ez akkora presztízsvesztés ,hogy nehéz megemészteni.



Én eleve nem mennék el ilyen munkakörbe dolgozni.

Van jövedelembiztosításom, hitelbiztosításom, munkanélküli segély is jár 3 hónapig.Durván 7 hónapig lenne havi bevételem munka nélkül.

Ez az idő elég arra,hogy normális új munkát találjak.

2020. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!