Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyenkor korona vírus idejèn...

Ilyenkor korona vírus idejèn a munkaügyi tud adni munkát?

Figyelt kérdés
Idén végeztem az iskolába és a szüleim küldenek dolgozni és mondjak hogy menyjek a munkaügyibe vagy keressek munkát hát nézem munka az nem nagyon van

2020. szept. 2. 06:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
21%

Gyere külföldre inkább. Otthon le se szarják, hogy kapsz-e munkát. Csak ameddig elhiszi pár millió ember, hogy "megvédik" a munkahelyeket meg újat teremtenek, addig nem lesz semmi máshogy.


Mit végeztél?

2020. szept. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Én sose hittem el ennek a kormánynak semmit és köszi a tájékoztatást becsülöm mert igaz de nem ez volt a kérdés
2020. szept. 2. 06:45
 3/23 anonim ***** válasza:
73%

Ja, nem neked szántam, hogy elhiszed.


Meg kell próbálni, és kiderül. Én nem sok esélyt látok rá, de ez függ a végzettségedtől, a lakóhelyedtől és az ottani lehetőségektől.

2020. szept. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Informatiai rendszergazda és szabolcsba élek
2020. szept. 2. 06:57
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Próbálj rá a professionre hátha találsz valamit.
2020. szept. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Van fent önéletrajzom meg nezem de olyan nincs ami megfelelő lenne mert van egy weblap készitő vagyis eddig volt most nincs fent hát weblapot amit én tudok csinálni azért ember nem fizet mert még nagyon kezdő szinten vagyok mert nem rég vágtam bele a tanulásba hogy is kell szoval nem nagyon van ott se most is rá néztem
2020. szept. 2. 07:20
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon kell a munka akkor munka erő közvetítő cégekhez lehet regisztrálni. Azok keresnek neked. A munkaügyi központ nem fog. Nekem jó tapasztalataim vannak velük, a cég aki megbizza őket attól kapnak pénzt. Ha találnak munkát neked már hívnak is.
2020. szept. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Vagy akkor 3 hónap munaknélküli vagy valami értelme van akkor be menni nekem igy frissen végzettként a munkanélkülibe? Vagy a tb-m fizetik legalább vagy valami?
2020. szept. 2. 08:24
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha hajlandó vagy költözni mondok neked párat...
2020. szept. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Hova kellene költöznöm?
2020. szept. 2. 08:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!