Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan képesek elsőre értelmes...

Hogyan képesek elsőre értelmesnek tűnő emberek ennyire alávetni magukat Szabó Péter üres semmitmondásainak?

Figyelt kérdés

Adott ugye egy rakás jómódú üzletember (a célközönsége), akikhez valamiért kimagasló intelligenciát szokás párosítani, holott legtöbbször annyi történik, hogy megvesznek valamiből sokat, felcímkézik, majd eladják többszörös haszonnal. Hozzájuk lép oda Szabó Péter azzal az állítással, hogy ő tudja a boldogsághoz vezető utat (ami egyből implikálja azt, hogy az illető alapvetően nem boldog és neki ehhez segítség kell, mint a dedóban), és elmondja, hogy szeretni kell önmagad, vezess határidőnaplót, meg csak azokkal barátkozz, akik nem gátolnak a sikerben (igazi szektás elmebaj), szóval csupa olyan dolgot, amire józan paraszti ésszel egy "átlagember" is alapból tud vagy rájön. ja, és termsézetesen ha bárki kritizálni merészel, az csakis irigy lehet és sikertelen (nyilván Hitlerre is mindenki irigy, vagy egy tömeggyilkosra).

Nekem nem fér a fejembe, hogy komolynak tűnő embereken hogyan mennek át úgy ezek a gyermeteg, üres lózungok, mint kés a vajon.


2020. aug. 26. 17:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ajánlom elolvasásra!


[link]


Ugyanez Szabó Péter is!

2020. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%
Ha van itt "v.i.p. Sz. P. fan", tolhatna a bankszámlámra egy kis zsét. Cserébe írok privátban jókívánságokat, áldásokat. :D Karácsony előtt, pedig kettő az egyben: letudná az éves jócselekedetét is. XD xD
2020. nov. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A kilences kommentre: ismerek ilyet, szemem előtt volt félhajlektalan pár éve, és most már virágzó, befutott élete van. De nem Szabó Péter és társai által, hanem Isten segítségével, és a közösség által Istennek is ad ezért hálát. Nekem az valahogy eredetibbnek tűnik, mint ez a humbuk. Fogalmam nincs, hogyan tudnak egyetlen egy mondatán is tapsolni. Radics Peti videója nagyon a toppon van!!! Mikor meghallgattam és megláttam a lájkokat felcsillant a remény. :D
2020. nov. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Mindig van példa arra, hogy csövesből jó életű ember lesz meg arra is, hogy jó életűből csöves. De ez még nem jelenti, hogy ez bárkivel megtörténhet, sőt nem is történik meg. A többség dolgozhat rajta bármennyit.

A sok munkát és kitratást, amit a szabópéterek szajkóznak meg kíváncsi lennék, hogy a gyakorlatban mit jelent: sokszor ugyanazt, amit bárki megcsinál, csak épp rámosolyog a szerencse egy lehetőség formájában.

2020. nov. 14. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!