Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kerestek és kb mennyit...

Mennyit kerestek és kb mennyit tudtok félretenni belőle havonta lakásra? Mióta gyűjtötök és kb ez idő alatt mennyi jött össze?

Figyelt kérdés

Hány főt tartotok el? Hány évesek vagytok. Albérletben laktok, vagy még szülőkkel?

6 éve dolgozom, albérletben lakom a párommal, a fizum változott sokat a 6 év alatt. Kb 10-50 között teszek félre, 200 ezret keresek egy hónapban jelenleg, de még mindig távolinak tűnik a lakásvásárlás. (1,5 millió gyűlt eddig össze) Ez jónak számít?

Nektek ez hogy sikerül?



2020. máj. 14. 20:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én alkalmazott vagyok diplomás munkakörben, 200 at kapok Észak- Magyarországon. :(
2020. máj. 17. 15:16
 12/12 anonim ***** válasza:

Észak Magyarország egy nagy putri. Én is ott lakok.aki teheti elmegy. Nem csoda

Bar itt gyakorin valóban mindneki 500 fölött keres.

Persze úgy könnyű, ha ketten rák félre az ember, nem egyedül...

Vicc.

2020. aug. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!