Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kerestek és kb mennyit...

Mennyit kerestek és kb mennyit tudtok félretenni belőle havonta lakásra? Mióta gyűjtötök és kb ez idő alatt mennyi jött össze?

Figyelt kérdés

Hány főt tartotok el? Hány évesek vagytok. Albérletben laktok, vagy még szülőkkel?

6 éve dolgozom, albérletben lakom a párommal, a fizum változott sokat a 6 év alatt. Kb 10-50 között teszek félre, 200 ezret keresek egy hónapban jelenleg, de még mindig távolinak tűnik a lakásvásárlás. (1,5 millió gyűlt eddig össze) Ez jónak számít?

Nektek ez hogy sikerül?



2020. máj. 14. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem rossz, ha albérlet mellet tudsz félretenni. A 10 ezer szinte semmi kategória, az 50 ezer talán már valami.


Első lépésben azon agyalj, hogy a 200-nál hogyan tudj jobban keresni. Több keresetből könnyebb félre tenni.


Nekem úgy sikerült, hogy jóval többet kerestem és a barátnőm lakásában laktunk, de a te szempontodból az én történetem nem releváns.

2020. máj. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Én párommal lakom albérletben, nekünk fejenként 60 ezer megy el az egész albérletre (bérleti díj + rezsi) Úgy tudok igazán félretenni lakásra, hogy havonta körülbelül 450 ezer forintot kapok kézhez. Van mikor picit többet és van mikor picit kevesebbet, de az én béremből havonta 320 ezer megmarad lakásra, a párom fizetéséből pedig olyan 60-80 ezer szokott így kettőnknek havi 400 ezer a megtakarításunk ami lakásra megy majd. Mi így csináljuk.
2020. máj. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Nekunk mar van lakasunk,azt parom rakta ossze mikor meg egyedul volt,szobat berelt.dolgozott,tanult,maszekolt.

4 eve vettuk a lakast.azota 6 milliot raktunk felre csaladira.

Kozben a lakasra is koltottunk kb 2,5 milliot.

A sima havi bevetelunk olyan 550-600 kozott van,ebbol nem ment volna ennyi.a maszek,az dob rajt.ahoz egyaltalan nem nyulunk.

3 gyereket nevelunk.

2020. máj. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nyugaton, párommal laktam albérletben, egyedül kerestem 2500 Euró körül, kb 1000-1500 at tettem félre, 3 év után vettem egy házat kint, lakhatatlan állapotban, majd ráköltöttem a vételárnak megfelelő összeget és így már jó.
2020. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Közel 500.000-et keresek (kerestem a vírus előtt, most azért csökkenni fog)

Nem tartom számon mennyit rakok félre, fizetem a hitelt a lakásra, van autóm, arra is megy a pénz rendesen. De szerintem 200.000 körül tudok félrerakni az utóbb időben átlagosan.

Saját lakásban lakom.

0,5 embert tartok el.

Ha nem jött volna a vírus lassan lépnék lakásból kertes házba, így most kivárok

2020. máj. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Milyen szakmákkal tudtok ilyen sokat keresni?
2020. máj. 15. 17:24
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben csak lódítanak a fizetésükkel kapcsolatosan vagy külföldön dolgoznak.
2020. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Netto 400+, albérlet, a fizu felét félre teszem. 2 éve dolgozom, egyetem alatt is tettem félre, így talán jövőre aktuális lesz a saját lakás vásárlása Bp-en (hitellel persze). Gépészmérnök vagyok, nem szoktam lódítani. A fizut keveslem, dolgozom rajta, hogy több legyen.
2020. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Harmas vagyok.

Parom epitoibarban maszekol,2 szakmaja van.

De mivel tanult tovabb,a munkahelyen is felfele lepkedett.jelenleg merotechnikus.soron kezdte,egyszeru munkaskent.

2020. máj. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én egyszerű munkásként keresek többet, mint egy gépészmérnök. Tulajdonképpen friss diplomásnak legyen elég bőven a 400+
2020. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!