Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » SSC-ben tényleg bármilyen...

SSC-ben tényleg bármilyen diplomával lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
Tényleg elég egy Sscs állás helyhez egy bármilyen diploma? Tanár, bölcsész, média, közigazgatás stb. És milyen munkát lehet ott kapni ilyen diplomáért? És mennyi pénzért?

2020. febr. 29. 21:32
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
És nyilván igaz ugyanez x évvel később is, a kínálat miatt soha nem fognak az említett millió feletti összegeket kifizetni, mert rögtön talál egy tucat másikat, akik negyedannyi pénzért elvállalják a melót.
2020. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
70%
BR 350 és nem CCs. Nem tudom honnan vettétek.
2020. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Az már más tészta! Viszont a "mezei bölcsésznek" akkor van esélye ilyen kezdőfizetésre, ha legalább 2 nyelvet beszél felsőfokon, vagy rendelkezik valami egyéb tudással. És még akkor sem garantált természetesen, nagyon kevesen tudnak ilyen jó fizetést elérni kezdőként a hatalmas túlkínálat miatt. A tipikus kezdőfizetés meg ugye az emlegetett bruttó 350-nél jóval alacsonyabb.
2020. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
78%

43: megint baromságokat írsz. 2014ben kezdtem az egyik amcsi multi callcenterében 320 bruttóért. Azóta az a kezdőfizu bőven feljebb ment.


Azt nem vagy hajlandó belátni, hogy kevesen vannak, akik a nyelveket is jól beszélik, és hajlandóak is a telefont kapkodni. Mert bár jól fizet, elismertségében kb a kőműves segédmunkával vetekszik. A cégek már jó ideje fizetnek, ha valaki jó jelöltet visz hozzájuk. Egy angol-németes, ha beválik és letelik a próbaideje, 150-200 nettót ér annak, aki bereferálta (cégfüggő).

2020. márc. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
71%
A biliből meg tessék kihúzni a kezet. A bölcsészek nem olyan helyzetben vannak, mint az informatikusok, mérnökök, közgazdászok, hogy válogathatnak a remek állások között. Fizetés tekintetében az SSC a legjobb opció kezdőként általában, ráadásul sokszor a bérminimum vagy a munkanélküliség alternatívája. Ilyenkor bizony nem annyira az elismertségen fog agyalni az ember. Emiatt van hatalmas túlkínálat.
2020. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
Hoppá, látom töröltek pár választ. Akkor álljon itt még egyszer a teljesség kedvéért, hogy statisztikák is tökéletesen megcáfolják a 74-es által írt ostobaságokat, legyen az felvi, vagy Hays.
2020. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
70%

Két 74es van, az okozza a zavart. #35,#38 és #42 vagyok én.


Valamiért itt a Call Centeresekről kezdtetek el vitazkozni de a Hays guide is írja hogy BR 350 SSCben az az általános 0 tapasztalatos kezdő pénz.


18. oldal az SSC/BSC:

[link]


HR Opsra ha beszéled a célnyelvet bármilyen diplomával felvesznek (ez volt a kérdés), Sales support szintén. Utóbbinál meg ilyen/olyan bónuszod is van.


Konkrétan tudom hogy GEnél a HR adminnak is annyit adnak adnak és ott van szabadbölcsész, szociológus, jogász, anglisztikás, germanisztikás stb. Oracle-t és Workdayt meg tanítják neked és a második hónapban már önállóan dolgozol.

2020. márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kételkedek benne, hogy bruttó 350-et el lehet érni kezdőként. Az én mondanivalóm lényege az volt, hogy egyrészt az átlag bölcsész kezdő fizu ennél jóval alacsonyabb, és ezt a náluk jónak számító kezdő fizut az fogja elérni, aki 2 nyelvet beszél felsőfokon. Na meg a másik, hogy ne kamuzzunk be lenyomozhatóan irreális kamufizetéseket egy anonim oldalon.:D
2020. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!