Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kellene emelnie...

Mennyit kellene emelnie januartol szerintetek?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom 8-12% kal nő a minimálbér. Leírom a szitut amiben vagyunk:

Adott egy szerintünk jól menő mérnöki vállalkozás, van bevétel mert elektromos autó, hazak vetele stb minden van.

1. Mindannyian kb 160at kapunk persze ha azt vesszük, hogy nem mindenki tud mindent már itt nincs ferség

2. Szerinte a környekhez viszinyitva jól keresünk mert van kávé is ingyen. Mi amúgy műszaki munkatarsak vagyunk. Adatokat viszünk fel gepre, terkepre rajzolunk, terveket rakunk össze amire sokszor mar csak rá kell bólintania.

3. Olyan típus, hogy nézi mi hol akciós, meséli is ami ilyen firgalomnál néha már nekünk ciki hallgatni.

4. Másik helyen ahol vagyok főleg, hogy nincs kafetéria és igazából betegszabi sem kéne vagy 200at kapnunk. Nagy azert a hajtás meg a felelősség mert persze ha valamit elrontasz ami neha súrolja azt, hogy mérnöki vegzettseget igenyelne kapjuk a feketepontot.

Szerintetek megyeszekhelyen ilyen meloert mennyi járna?


2019. dec. 23. 05:02
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Jaja igazad van utolsó. Tudod azvan, hogy igényesnek kell lenni és valahogy itt nem mindig veszi észre az ember, hogy a szar teló kihagy karaktereket amúgy most is, de inkább visszatöröltem. Biztos igénytelenség, hogy egy amúgy marhára nem tudományos fórumon kimarad pár karakter? Inkább ezen gondolkozzatok el mert most se a kérdésre írtatok csak fröcsögtök!
2020. jan. 23. 09:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!