Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kellene emelnie...

Mennyit kellene emelnie januartol szerintetek?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom 8-12% kal nő a minimálbér. Leírom a szitut amiben vagyunk:

Adott egy szerintünk jól menő mérnöki vállalkozás, van bevétel mert elektromos autó, hazak vetele stb minden van.

1. Mindannyian kb 160at kapunk persze ha azt vesszük, hogy nem mindenki tud mindent már itt nincs ferség

2. Szerinte a környekhez viszinyitva jól keresünk mert van kávé is ingyen. Mi amúgy műszaki munkatarsak vagyunk. Adatokat viszünk fel gepre, terkepre rajzolunk, terveket rakunk össze amire sokszor mar csak rá kell bólintania.

3. Olyan típus, hogy nézi mi hol akciós, meséli is ami ilyen firgalomnál néha már nekünk ciki hallgatni.

4. Másik helyen ahol vagyok főleg, hogy nincs kafetéria és igazából betegszabi sem kéne vagy 200at kapnunk. Nagy azert a hajtás meg a felelősség mert persze ha valamit elrontasz ami neha súrolja azt, hogy mérnöki vegzettseget igenyelne kapjuk a feketepontot.

Szerintetek megyeszekhelyen ilyen meloert mennyi járna?


2019. dec. 23. 05:02
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
4. Pontnál amit irtam informatikus munkatarsam mondta, hogy legalabb ennyit kéne kapnunk. A rajzolas szamitogépen történik egyebként.
2019. dec. 23. 05:05
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy van, hogy elmész másik munkahelyre. Óriási különbségek vannak fizetések terén.
2019. dec. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit nem kellene, nem is akar, hozott ingyen kávèt.

Ahogy előttem mondták, add be az önèletrajzodat máshová, 200-250 bèrigènnyel. Ha hívnak jó, ha nem nem.

Illetve kèpezd magad, hogy ne csak rajzolgass tèrkèpre, hanem tudd is mit csinálsz, vállalj felelőssèget, azt megfizetik. Nem mindegy, hogy műszaki rajzoló vagy, vagy tervezőmèrnök. Èn is főállás mellett csináltam másoddiplomát, nehèz, de megoldható, ha van akarat.

Ha nincs, akkor ingyen kávènak kell örülni.

2019. dec. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az egész azon múlik,hogy ha felmondasz, akkor mennyiért találnak a helyedre embert. Nincs olyan, hogy mennyi jár, csak, hogy mennyiért csinálja meg valaki a munkát.
2019. dec. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ez a főállásom de masodállasban a diplomamat hasznalva dolgozok. Szóval nemazvan amit kiveszek az irasotokból, hogy nincs vegzettsegem és elégedetlenkedek. Szwrintem meg ha a munkájaval az ember milliókat keres még a masiknak jobban kene adni. Nem paintban rajzolgatunk. Auto Cad-del.
2019. dec. 23. 08:15
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahol most vagyok, ott elvileg 10% alatti az emelés, ha nem emelnek, keresek másikat. Nem állok olyan jól anyagilag, hogy elnézzem a fizetés stagnálást.(mindennek emelkedik az ára, ki kell termelnem valamiből)
2019. dec. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Amugy meg kavet kiafene venné extrának? 1szer kavezunk bent. Sőt miveszunk tejet cukrot meg kávet is néha. Szwrintem picit lenézés ez. At, hogy orankent felállunk picit az törvenyben van ülő munka esetén.
2019. dec. 23. 09:25
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert jól hangzó extrának hirdetik, a kedvencem még a minden nap friss gyümölcs, a versenyképes fizetésről meg már ne is beszéljünk. :D
2019. dec. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Januarra bérrendezést igért tudás alapján. Ilyen nentalitással kiváncsi leszek. Mu katarsam aztmondta ha nincs meg a 200 akkor továbblép. Okés műszaki munkatársak vagyunk de tényleg surolja a szaktudás szükségesség hatarát amit elvár egyikönktöl de előbb utòbb mindenkitől.
2019. dec. 23. 10:07
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez van, sajnos olyan munkaterületen szereztél mérnöki diplomát amit nem fizetnek meg. Mégkérdezhetem, hogy milyen iparágban dolgozol milyen mérnökként? De van rá 1-2 tippem.
2019. dec. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!