Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kellene emelnie...

Mennyit kellene emelnie januartol szerintetek?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom 8-12% kal nő a minimálbér. Leírom a szitut amiben vagyunk:

Adott egy szerintünk jól menő mérnöki vállalkozás, van bevétel mert elektromos autó, hazak vetele stb minden van.

1. Mindannyian kb 160at kapunk persze ha azt vesszük, hogy nem mindenki tud mindent már itt nincs ferség

2. Szerinte a környekhez viszinyitva jól keresünk mert van kávé is ingyen. Mi amúgy műszaki munkatarsak vagyunk. Adatokat viszünk fel gepre, terkepre rajzolunk, terveket rakunk össze amire sokszor mar csak rá kell bólintania.

3. Olyan típus, hogy nézi mi hol akciós, meséli is ami ilyen firgalomnál néha már nekünk ciki hallgatni.

4. Másik helyen ahol vagyok főleg, hogy nincs kafetéria és igazából betegszabi sem kéne vagy 200at kapnunk. Nagy azert a hajtás meg a felelősség mert persze ha valamit elrontasz ami neha súrolja azt, hogy mérnöki vegzettseget igenyelne kapjuk a feketepontot.

Szerintetek megyeszekhelyen ilyen meloert mennyi járna?


2019. dec. 23. 05:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a mérnök csak mondom olyat kér munkatarsamtól amit csipobol kénw tudnia kozben meg nem mernok ő sem. Nem irom le milyen ágazat idivel nehigy valaki ránkismerjen. Jó az ágazat miből tudna annyimindwnt venbi? Egy nagyibb munkabol kifizeti egesz eves fizetésunket. Rátalaltunk kimenő levelekben menbyiért dolgozik.
2019. dec. 23. 10:17
 12/21 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem 0% os emeles lenne reális
2019. dec. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%
AutoCad-del nekem netto 265 öt ígértek hogy annyi a kezdő bér. Rossz helyen vagy.
2019. dec. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Najó nem arrol van szó, hogy kívulről belülről ismerem a progit. De ezt használjuk.
2019. dec. 23. 12:43
 15/21 anonim ***** válasza:
78%
Az alapján ahogy írsz és fogalmazol, nagyjából 0% emelést adnék.
2019. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Miért írnék regényt? Hogy el se olvassák?
2019. dec. 23. 13:31
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
#11 válaszod olvasd újra. Nem egy és nem két hiba van benne.
2019. dec. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ha ilyet láttok feltételezhetnétek, hogy telefonról ír az illető. Nem fogok törölgetni. Nem az MTA tudomanyos folyóiratba írok! Hagyjuk már...
2019. dec. 23. 13:58
 19/21 anonim ***** válasza:
Azóta már sikerült? C:
2020. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Miért mentség a telefon? Ezt sose értem, pedig én is örökké telefonról írok. Most is.

#11 válaszod ezek szerint nem olvastad újra. Aki ilyet elküld az mennyire lehet a munkájában igényes?

2020. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!