Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azok a munkahelyek amik még...

Azok a munkahelyek amik még inflációkövető béremelést sem adnak, azok így összességében mit gondolnak a munkaerőpiacról?

Figyelt kérdés

Itt nem kérdés mennyi az éves bérfejlesztés-semennyi. Már 5éve semennyi, de még inflációkövető sem. Még azt a 2-3 %-ot is sajnálják még azt se adják oda.

A munkaerőn ez meg is látszik a 2 évvel ezelőtti létszám negyede van itt-a többi elment.

Egy ilyen cég ilyen vezetés úgy magában mire számít mire gondol mi lesz ennek a vége?

Vagy úgy vannak vele megy a szekér amíg megy aztán majd bezárnak és kész?

(és erre nem válasz az hogy de én itt vagyok-én igen. De én 1 szál magamban nem oszt nem szoroz meddig maradok ha mindenki más elmegy majd)


2019. okt. 22. 13:24
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

"Miért nem adtak akkor is keveset és szépen lassan emelve mostanra eljutott volna a fizetés ahol most is van."



És ezt MIÉRT TŐLEM Kérdezed??? Hát én állapítom meg a bért??


Kérdezd a főnököt.

MOndjuk annyit elmondok hogy évekkel ezelőtt még oda mertem menni a főnökhöz azzal hogy vagy megad X bért nekem vagy felállok és elhúztam. Akkor 2014bne ezt meg mertem tenni és meg is kaptam (kaptuk) a bért.


Most már ezt nem merném megtenni mert erősen változtak a viszonyok és ha nekem most erre azt mondja menjél csak sőt még én rúglak ki akkor mi lesz?? Hova kellek-sehova. Ezért kussolok.


Ez van!

2019. okt. 23. 09:06
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Megadod a főnököd számát, szívesen megkerdezem tőle
2019. okt. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Kuld at a fonokod szamat, este felhivom, megkerdezem, atkuldom neki a kerdest, igy jobban erteni fogja a problemadat...


Tudod, nema gyereknek az anyja se erti a szavat

2019. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!