Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azok a munkahelyek amik még...

Azok a munkahelyek amik még inflációkövető béremelést sem adnak, azok így összességében mit gondolnak a munkaerőpiacról?

Figyelt kérdés

Itt nem kérdés mennyi az éves bérfejlesztés-semennyi. Már 5éve semennyi, de még inflációkövető sem. Még azt a 2-3 %-ot is sajnálják még azt se adják oda.

A munkaerőn ez meg is látszik a 2 évvel ezelőtti létszám negyede van itt-a többi elment.

Egy ilyen cég ilyen vezetés úgy magában mire számít mire gondol mi lesz ennek a vége?

Vagy úgy vannak vele megy a szekér amíg megy aztán majd bezárnak és kész?

(és erre nem válasz az hogy de én itt vagyok-én igen. De én 1 szál magamban nem oszt nem szoroz meddig maradok ha mindenki más elmegy majd)


2019. okt. 22. 13:24
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

" valóban száznyolcvan különböző kèrdező ìrta..."



Állítottam én hogy azokat nem én írtam? NEM.

De azt se hogy IGEN.

2019. okt. 22. 13:58
 12/23 anonim ***** válasza:
95%

Szia, Balázska!

Idén kaptál már fizetést?

2019. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
95%
Balázska, ha feleennyit foglalkoznál a saját dolgoddal, már lenne egy jobb állásod. Csak hát ostoba vagy, mint a föld.
2019. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%

Ha kevés az ember akkor majd emelnek. Addig amíg van jelentkező kevés pénzért addig úgyse fognak emelni.

Nálunk is ez volt a cégnél. Amíg egy helyre volt 50 jelentkező addig jó volt a bruttó 900 Ft-os órabér.

Most, hogy sok a gyár a közelben és már a kutya se akart jönni így kénytelenek voltak emelni bruttó 1200-ra ami persze szintén nem sok de jobb mint volt.

2019. okt. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

"Ha kevés az ember akkor majd emelnek. "


A NULLA jelentkező az neked elég kevés? Szerintem az azért elég kevés.... és emelnek? Nem.


2017ben még 40 fős volt a hely most 19ben 12 .... az emberek 3/4-ede elment és emeltek egy fillért is? Nem.

és ha MINDENKI elmenne akkor se emelnének. Inkább lakat.

2019. okt. 22. 17:30
 16/23 anonim ***** válasza:
91%

Én azt nem értem, hogy régen miért fizettek nektek olyan relative sokat!


Lehet vitatkozni mennyit ér a munkátok, tök mindegy. De akkor régen miért ért többet? Egyre rosszabbul dolgoztok?

2019. okt. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

"Lehet vitatkozni mennyit ér a munkátok, tök mindegy. De akkor régen miért ért többet? Egyre rosszabbul dolgoztok?"



Már ne haragudj de te egy 1x1 dolgon mit nem értesz? A cég 2014 óta nem nyúlt a bérhez és ennyi.

2014ben ez a bér noha kicsit karcsú volt de nem vészes elment. Iroda és 1 műszak erre bruttó 190 körül-2014ben ez elment.


Most 19ben Pesten ennyit még egy segédmunkásnak se adnak.A teszkós árufeltöltő kezdőbér nem 190 bruttó hanem jóval több.



Az évek elmentek a bér maradt. És ennyi. Ennyi a NAGY magyarázat.... miért dolgoznánk rosszabbul???Ű

A vezetőséget nem érdekli. Majd ha mindenki elment mert más senki se fog ennyiét melózni-nos akkor bezárnak de emelni akkor se fognak 1 ft-ot se.


Ezen mit nem lehet érteni.....

2019. okt. 22. 18:04
 18/23 anonim ***** válasza:
91%
Ha, nem tetszik felmondasz
2019. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt akkor se értem, hogy régen miért adtak olyan sokat. Miért nem adtak akkor is keveset és szépen lassan emelve mostanra eljutott volna a fizetés ahol most is van. Összességében rosszabbul jártál volna, de legalább nem lenne okod itt bosszankodni.
2019. okt. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az egy nem igaz Balázskára, neki mindig van oka bosszankodni.
2019. okt. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!