Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Azok a munkahelyek amik még...

Azok a munkahelyek amik még inflációkövető béremelést sem adnak, azok így összességében mit gondolnak a munkaerőpiacról?

Figyelt kérdés

Itt nem kérdés mennyi az éves bérfejlesztés-semennyi. Már 5éve semennyi, de még inflációkövető sem. Még azt a 2-3 %-ot is sajnálják még azt se adják oda.

A munkaerőn ez meg is látszik a 2 évvel ezelőtti létszám negyede van itt-a többi elment.

Egy ilyen cég ilyen vezetés úgy magában mire számít mire gondol mi lesz ennek a vége?

Vagy úgy vannak vele megy a szekér amíg megy aztán majd bezárnak és kész?

(és erre nem válasz az hogy de én itt vagyok-én igen. De én 1 szál magamban nem oszt nem szoroz meddig maradok ha mindenki más elmegy majd)


2019. okt. 22. 13:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%
Ők nagyon ismerik a munkaeropiacot, tudják hogy az értéktelen munkaerot felesleges megfizetni
2019. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
De 1/4ed meg ehova nem kell ez az az ertektelen munkaero akinek minimalbert kell adni
2019. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

"De 1/4ed meg ehova nem kell "


óóóó hát a 3/4edre is azt mondta a főnök hogy azok sehova se kellenek és egyikük sincs már itt... hát szopacs. Tévedtél főni.


Ja és nem minimálbér van.

2019. okt. 22. 13:45
 4/23 anonim ***** válasza:
De akkor se megy el az 1/4 ed a főnök meg gondolom nagyon gazdag tehat igy megeri neki, felesleges fizetni a semmit nem érő munkaeronek
2019. okt. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"De akkor se megy el az 1/4 ed"



Nyugtával dicsérd a napot majd akkor mondd ha így is lesz..... a többire is ezt mondták még 1-2 éve és ki van itt azokból? Senki.


De ennek átlátáshoz megint csak ész kéne.

2019. okt. 22. 13:48
 6/23 A kérdező kommentje:

" felesleges fizetni a semmit nem érő munkaeronek"



Ha semmit nem ér a munkaerő akkor a főnök nagyon szarul csinálja hogy a semmitérőknek br 190-220-akat kiad... minek is? A semmit érőknek? Hát főni ezt szarul csinálod.

2019. okt. 22. 13:49
 7/23 anonim ***** válasza:
A főnököd gondolom igy is sokkal gazdagabb es sikerebb mint te hidd el jobvan ert a céghez mint kepzetlen segedmunkas
2019. okt. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

"kepzetlen segedmunkas"



Van itt olyan? Én itt olyanról nem tudok.....de te nyilván jobban tudod ki van itt mint én aki itt vagyok. Eltaláltam?

2019. okt. 22. 13:51
 9/23 anonim ***** válasza:
Figyu gondolom semmihez sem ertesz azért vagy itt szerintem ne üsd az orrod a nagyok dolgába
2019. okt. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Hintalow ***** válasza:
100%

Nèzd, persze lehet, hogy a másik száznyolcvan kèrdèst, ami ugyanezt feszegeti pepitában az elmúlt èvekben, meglehetősen hasonló szófordulatokkal, valóban száznyolcvan különböző kèrdező ìrta...

De na, akkor már inkább a lottó ötös...

2019. okt. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!