Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen állásban lehet külföldö...

Milyen állásban lehet külföldön nettó 7-8 ezer euró körül keresni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 1. 21:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Pl hol fizetnek 20-as 10.000 körül melyik cég ez csak egy példát?


Pl Dockler Holding is kint Luxiba 3000 EUR-t akart,ott raktam rá a telefont.

Vagy a Check24 is max 4000 EUR.


Komolyan érdekel mert pont azt látom itthon kapkodnak értünk és megadják sokkal jobban a magas óradíjat is.

2019. okt. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

#21 Google svájcban pl, senior sofware engineer pozíció:

[link]


Ez átszámítva kb. bruttó 14 000 EUR átlag alapbér, juttatásokkal együtt (bruttó) 17 000.

2019. okt. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet jól beilleszteni a linket, csak keress rá Glassdoor-on.
2019. okt. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
82%
20: persze, hogy azt várta, hiszen azt látja, hogy a segédmunkás kimegy és az itthoni fizetése háromszorosát keresi, akkor ő is a háromszorosát akarja. A gazdaság működéséről meg a leghalványabb fogalma sincs.
2019. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

24-es ha kötöszködni tudsz akkor dugulj el,jó?

Te nagy sikeres gazdasági elemző, tudod nem ezért tanultunk meg hajtottunk meg nem éjszakáztunk az egyetemen.


Miért mennyit kell akkor fizetni egy fejlesztőnek?

Annyit mint egy melósnak?

Na akkor mesélj hallgatom.

2019. okt. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
22-es neked meg ment a zöld és köszönöm.
2019. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Jah 24-eske akkor arról is reflektálj,hogy kontraktorként többet mondott egyik haverom itthon mint kint.

Itthon mondták jó oké.

Kint meg húzták a szájukat meg alkudoztak.


Pedig itthon a gazdaság nagyon gyér meg szegény az ország és a cégeknek is sokkal nagyobb szívás mint kint mert kedvezmények meg támogatják őket.

Akkor erre is válaszolhatsz nekem,miért van.

2019. okt. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
68%

Nézd, néhány hozzászólásból kiderült, hogy egy tenyérbemászó faxkalap vagy. Például ezért sem ajánlanak neked többet, mert senki nem akar gyökerekkel dolgozni.


Másrészt írtam már, hogy azért nem fizet kinn sokkal jobban a fejlesztés (legalábbis a nem top cégek),mert inkább kiszervezik ide olcsóbban. Kontraktorként meg minden cég tud sokkal többet kínálni, hiszen ő azon egy csomó pénzt spórol. Nem kell hozzá bérszámfejtés, meg vacakolás a cefeteriával meg szabadságokkal. Jön a számla, kifizeti, csá. Emellett odaadhatja a dolgozónak azt is, amitamúgy munkáltatói adóba meg szjaba stbbe fizetne.


És végül: a fejlesztőknél meg kell fizetni, hogy tanultak, van tapasztalatuk. A segédmunkásoknál meg pl azt, hogy hajlandóak megcsinálni.

2019. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Hat en egy svajci bankban vagyok senior fejleszto es olyan netto 10k chf korul jarok.
2019. okt. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
32%

Hmm 29-es na az igen.

Ez már picit másképp hangzik.

Mióta vagy kint?

Én is bankin vagyok most itthon pont ezért mentem ilyen területre mert innen könnyebb tovább lépni,ezek szerint.

2019. okt. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!