Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lesz azokkal a fiatalokkal,...

Mi lesz azokkal a fiatalokkal, akiknek nincs lakásuk és az életben hitelt sem kapnak és egész életükben albérletben kell lakniuk?

Figyelt kérdés

És emiatt gyereket sem mernek vállalni?

Nem kéne tenni vmit?

Mi lesz velünk?

Sem örökség, sem normálisan bejelentett munkahely, amire hitelt lehetne kapni...van jótanács?


2010. máj. 7. 00:02
 1/9 anonim válasza:
Mi szopunk... Lényeg, hogy 14-15 havi nyugdíj legyen..
2010. máj. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
tele van a hócipőd az egésszel mi? hát ez van ezt kell szeretni...
2010. máj. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kezdek lemondani arról,h valaha is szüljek:( 25/l
2010. máj. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én 25évesen szültem az első gyerekem és most 29évesen a másodikat. És most van hol lakni, amíg a Mamám van, de ha már nem lesz, mehetek albiba. Király, mi? Szóval ja, tele a hócipőm, kiváncsi voltam, hányan reagálnak...
2010. máj. 7. 14:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Pl a lányomék most velünk laknak. Annó mi is a szüleimnél laktunk évekig.

Egyre többen fognak rászorulni, hogy a szülőkkel lakjanak, vagy várjanak arra, hogy meghaljanak a nagyszülők és a lakásukba költözhessenek.

2010. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nálunk nem élnek a szülők. Az én Nagyimnál vagyunk míg él. Aztán mehetünk, mert csak haszonélvezete van, a ház nem az övé. Sz*r egy helyzet, senkink nincs, akit várjunk, hogy a lakásába költözzünk.
2010. máj. 7. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

az a gond hogy mindenki igy gondolkozik,... nyugaton nem vesznek lakást az átlagemberek, hanem bérlik azt... Ez egy hulye belénknevelt mentalitás, hogy BIRTOKOLNI KELL MINDENT. Fizeted 20 évig a hitelt, aztan ha kozben el akarnal koltozni szívsz.

Igy mobilis maradsz, nem neked kell kolteni folyamat a lakásra, ha elromlik valami... Lehet ezt igy is nezni meg ugy is

2010. máj. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De ez itt nem Nyugat, pláne nem nyugati bérekkel. Hja, ezt az apróságot a kedves elvtársak elfelejtették bevezetni. De a nyugati árakat meg közüzemi díjakat már régen bevezették, szóval 50%-ig megvan a terv!
2010. máj. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

én 25 éves vagyok itthol lakunk anyuékkal, nem túl jó a viszony,így decemberben a gyereket sem tudtam vállalni :(

jó lenne máshogy élni de ez nem fog válltozni hacsak nem nyerünk a lottón mert amit az ember munkával tisztességesen megkeres az a csekkekre elég...

az egész magyar társadalom el van veszve, az emberek nagyrészt szomorúak, keserűek

kivéve persze azokat azt a kissebséget akik lopnak csalnak, és áll a garázsukban 3 db x5-ös ...

2010. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!