Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kifizetni a...

Hogyan tudnám kifizetni a büntetést? (többi lent! )

Figyelt kérdés
Segítségeteket kérném mert volt szeptemberben egy ittas vezetésem és most hétfőn érkezett meg a bírósági végzés postán ,amelyben az áll ,hogy a tárgyalást mellőzték 140 ezer forint napi tétel bűntetést és 10 296 Ft-ot kell fizetnem a jogerőre emeléstől számítva 15 napon belül vagy fogházba kerülök(november 24-én volt a jogerőre emelés ,tehát pénteken telik le a 15 nap), így bementem a szombathelyi járási bíróságra (mivel ez az illetékes bíróság), hogy tudom-e részletre fizetni és ott azt mondták ,hogy írnom kell egy kérvényt és azt behoznom ügyfélfogadási időn belül így kedden behoztam ,ahol azt mondták ,hogy ez rendben van csak kell rá egy illeteki bélyeg 2000 Ft-ért de nem volt nálam pénz így nem tudtam megvenni és azt lenne a kérdésem ,hogy ha péntekre viszem be a kérvényt(ami egyébként a fizetési határidő) ,akkor az még úgy jó? Értelmes válaszokat előre is köszönöm. Bocsánat a hosszú szövegért.
2016. dec. 7. 09:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg még az lenne a kérdésem ,hogy postázni lehet a kervényt?
2016. dec. 7. 09:31
 2/7 anonim ***** válasza:
A helyedben nem húznám a dolgot, hanem még MA bevinném a szükséges dolgokat, mert ha még valami hiányzik, akkor ki fogsz csúszni a határidöböl.
2016. dec. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ csak ma 9-11 ig van ügyfélszolgálat ezért nem tudok bemenni. Holnap nincs és pénteken lesz már csak 9-11 arra tudnék bemenni.
2016. dec. 7. 09:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem postáznám, mert az nem biztos, hogy időre bemegy, és akár el is tűnhet a levél. Nem várnék péntekig sem, mert lehet péntek a befizetési határidő, de az elbírálás, hogy megadják a részlet fizetést nem 5 perc. Inkább vidd be ma vagy holnap reggel. Ha pénteken viszed be, nem fognak vele foglalkozni.
2016. dec. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ma 9-11- ig van időpont akkor ma még betudsz menni.
2016. dec. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ ,de holnap nincs ügyfélfogadás es azt mondták nekem ,hogy csak ügyfélfogadási időn belül lehet. :/
2016. dec. 7. 09:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem be megyek ügyfélfogadási időn kívül ma es megkérdezem ,hogy mit lehet tenni ,mert ügyfélfogadásra semmiképp nem tudok beérni.
2016. dec. 7. 09:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!