Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postán utánvételes csomagot...

Postán utánvételes csomagot feladhatok úgy hogy nekem nem kell fizetni semmit?

Figyelt kérdés
Fel kell adnom egy csomagot 22500Ft-ot kell kapnom érte és a postaköltséget a vevő fizeti. Nekem kell fizetnem valamit?

2016. aug. 4. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Ha utánvéttem adod fel -a cimzett fizet az áru megrkezésekor- benne van a pakliban hogy hopp meggondolta magát és mikor a postásbácsi csenget ő nem veszi át. Ilyenkor a csomagot visszaküldik neked és te fizeted ki utólag a postakoltséget. Igy se 22 ezer,de legalább kifizetted a semmire a posta dijat.



Mondjuk úgy hogy ha valaki 22ezret kifizet valamire már nem szokta sajnálni azt az 1300 forint postaklt.-et és azzal együtt előre elutalja a pénzt.

2016. aug. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Első nem tudom miről beszél, de neked igen kell fizetned a feladásért. a postaköltséget meg hozzá kell írnod az utánvételi árhoz.


Bár nem tudom minek utánvételeztek a 21. században....

2016. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Célszerű úgy feladni, hogy az utánvétel összegét megemeled a feladási díjjal, és feladáskor kifizeted. Ha a címzett esetleg mégsem veszi át a csomagot jobban jössz ki. Egyébként az uv-s csomagot is fel lehet adni portósan.
2016. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!