Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy nem szabad...

Lehetséges hogy nem szabad babakocsival bemenni a hádába?

Figyelt kérdés

Nem règ nyílt a környèken, tegnap arra sètáltam zárás után, közelebb mentem megnèzni a nyitva tartást hogy ma el tudjak menni.

Erre a bejárati ajtó alján a szokásos "matricák": cigi áthúzva, kutya áthúzva.. Stb .azán látom hogy ott egy olyan kèp hogy ilyen tologatód kocsi áthúzva.

Először bevásárlókocsira gondoltam, hogy azzal tilos bemenni, de honnan lenne olyana az embernek?!

Lehetsèges h babakocsi akar lenni?

Bemerjek így menni egyáltalán?



2016. júl. 22. 05:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Na most így kép nékül... Ha nagyon fontos, kérdzed meg akkor, ha nyitva van a bolt, bár józan paraszti ésszel nézve akár babakocs, akár bevásárlókocsi, minkettőt kerülgetni kéne és az meg marha kellemetlen. Sőt, a babakocsi logikusabb, mert nem cipogózzák be a Hádás ruhákat így hát lopni is lehetne vele (nem ellened szól, csak ez lehet a dolog nyitja).
2016. júl. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A kèrdèst azert tettem fel kèp nèlkül ,hogy hátha tud valaki igyis valaszolni, esetleg dolgozik ott, vagy hallott ilyesmiről.

Kellemetlen a gyereket a 40fokos melegbe is kinthagyni babakocsistul, amit nyilván nem teszek meg csak ők ezt szeretnèk?illetve kellemetlen az öregnèbikèket is kerülgetni a gurulós bevásárlószatyrukkal.

Nevetsègea ha pont a Háda nem engedi meg a babakocsit,hiszen baba-gyeremholmi is kapható

2016. júl. 22. 08:28
 3/8 belapus ***** válasza:
79%
2016. júl. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem azért nem szeretik, mert kerülgetni kéne, hanem mert nagyon könnyű lopni vele. Simán begyűröd a baba alá a motyót és az őr sem fogja tudni átnézni a gyerek alatt, stb...
2016. júl. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hmm..hát ha rá lennèk szorulva lopásra szerintem nem egy turiból lopnèk. De ennyiből a tescoból.pennyből,akármi boltból ki lehetne tiltani a babakocsisokat
2016. júl. 22. 09:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Nos, igen, így is lehet nézni.


De pl. egy biztonságtechnikai szakember úgy nézné a helyzetet, hogy egy turból sokkal könnyebb lopni, mert eleve használtak a ruhák. Tehát ha valahogy le tudod szedni a "csipogót" a ruháról akkor már ember nem mondja meg, hogy az a te gyereked használt ruhája vagy a Hádából van. Míg egy új ruha estén azért ez feltűnő.

2016. júl. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na,egyszer jártam úgy h fizetès után se szettèk le a csipogót egy másik üzletben.nem csipogtam be vele,itthon vettem èszre a dolgot.gondoltam,akkor itthon leszedem róla.

Nos ezeknek a csipogóknak a belsejèbe fekete tinta van.. Szètverni szèt lehet kalapáccsal, de fekete pacás lesz a ruha.. Illetve 3napig buheráltam mire szètszakadt a ruha,tintás lett de a csipogó rajta maradt.

Ha valaki kisbaba tologatása mellett letud szedni egy ilyet azt körbecsókolom.

Nem kötözködèsbôl írom

2016. júl. 22. 09:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak kisebb hádák, ahol eleve alig lehet elférni a sorok között. De én sokszor látok babakocsis nőket is ott.
2016. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!