Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Üdv azzal a problémával fordulok önhöz hogy egy munkáltató felvett dolgozni épitőiparban mint betanított munkás,én ezt a munkát két hét után othagytam mert nem fizetett ahogy megbeszéltük ez 5 hónapja történt és még mindíg várom a felmondási papírom jüvedelem nélkül hagytak.

kérem mondja meg mit tehetek ez ellen.

köszönöm



2016. jan. 31. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt ne mondd, hogy azért nem mentél dolgozni eddig, mert a feketemunka után várod a papírokat!
2016. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
dolgoztam végig maszekoltam
2016. jan. 31. 19:26
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerződésed volt? Ha nem, elfelejtheted őket. Ha igen, mehetsz munkaügyi bíróságra.
2016. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen van
2016. jan. 31. 19:36
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem, mi a hiszti tárgya, ügyfélkapun megnézed be voltál-e jelentve és kész...de attól, hogy nem kaptál papítokat, még dolgozhatsz
2016. jan. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mien ügyfélkapun?
2016. jan. 31. 19:53
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Ember, ne legyél már ennyire tájékozatlan, vagy legalább a rohadt googlet tanuld meg használni

[link]

2016. jan. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"egy munkáltató felvett dolgozni épitőiparban mint betanított munkás,én ezt a munkát két hét után othagytam mert nem fizetett ahogy megbeszéltük"


Van munkaszerződés? Mi van abban leírva pontosan?

Van egy olyan érzésem, hogy csak egyszerűsített foglalkoztatásban lett dolgoztatva a kérdező.

2016. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen van szerződés , betanított munkásként határozatlan időre 3hónap próbaidővel vett fel
2016. jan. 31. 21:20
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
Oké, próbaidő alatt bármelyik fél indoklás nélkül felmondhat. Milyen fizetési határidőben állapodtatok meg és a szerződésben ez le van-e írva? Ezen kívül van-e valamilyen papírod - nem a felmondási - a munkáltatónál? (pl. egészségügyi kiskönyv, stb.)
2016. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!