Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti költöttetek már sokat...

Ti költöttetek már sokat olyan dolgokra, amit később megbántatok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vettem 300.000ért egy bringát, amit évente 2* használok.
2015. szept. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik tablet, amit megvettem.


Illetve egyszer vettem egy Koliken cég által forgalmazott kerékpárt, amire az ára dupláját már ráköltöttem és így is szar. Több, mint 100 ezerben van az a bicikli már nekem.

2015. szept. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, alkoholra. Annál is inkább, mert néha részegen úgy döntök, hogy meglepem a józan énemet valami Kínából rendelt cuccal, másnapra ezt elfelejtem és 3 hét múlva hoz a postás valami elképesztő hülyeséget.
2015. szept. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én három éve vettem 30.000 forintért egy Playstation 2-t, mert már régóta akartam valami verekedős játékkal játszani, és PC-re nem voltak újak. Rá két napra felfedeztem a DosBox-ot, amivel a régi PC-s Mortal kombatokkal simán tudtam játszani egy jót. Na az elég furcsa helyzet volt.
2015. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!