Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vásároltatok már hülyeséget...

Vásároltatok már hülyeséget nem kevés pénzért amit utólag megbántatok?

Figyelt kérdés

Én épp most vásároltam amerikából valamit, amire talán nem is lenne akkora szükségem. A vámról meg a szállítási költségről el is feledkeztem, ami duplájára emelte az kifizetendő összeget. Annyira bánom most főleg, hogy nincs is akkora szükségem rá. Pénz kidobásnak látom az egészet.

Szoktatok pazarolni?



2013. máj. 10. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem keresek túl.sokat, így nincs kidobnivaló pénzem!
2013. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én sem...de az emberi tökéletlenség nem ismeri a havi bevételt.

Na de akkor ezek szerint csak velem történhet meg.

2013. máj. 10. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyedi nyomott pólót egy kisboltban, nem is tudtuk az árakat, csak jó poénnak tűnt és azt találtuk a városban.

A mama nem volt a helyzet magaslatán, először 3500-ért meg kellett venni egy sima fekete felsőt, majd további 2000-ért rányomta az ábrám - hátteret levágni nem tudta, a fehér minta ronda fekete alapon ollóval levágott görbe szélekkel, ferdén. Sose vettem fel.


2003-ban 17 évesen 70 ezres telefon, persze menő volt, de 1 év múlva kilopták a táskámból.


Ecetes konzerv fokhagyma a tescoban egy ezresért, bár az inkább a párom akarta, nem tudtam mibe felhasználni mert fura mellékíz maradt tőle mindenben.

Plusz a többi hülyeség kaja, bár általában azok nem olyan drágák.


Néhány ruha, ami akkor jó ötletnek tűnt, cipő ami csinos, de sose vettem fel.

2013. máj. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy gonosznak fogok tűnni, de örvendek, hogy nem csak én vagyok ennyire bugyuta (értsd a szó pozitív értelmét).
2013. máj. 10. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Néha én is veszek hülyeségeket, mivel előre nem látja az ember, hogy az a valami nem fog bevállni. Volt egy méregdrága porszívó, ami 2 év után tönkrement és egy hűtő is, ami csak 4 évet bírt ki, aztán kuka, mert javíttatni sem lett volna érdemes. Volt ilyen kardigán is, a lányom beszélt rá, 20ezer Ft volt, de azóta sem volt rajtam, nem is fogom hordani. Cipők, amik feltörték, a lábamat, és mozifilmek, amikre kár volt beülni... és még sorolhatnám.
2013. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan ember nincs, aki nem vett még semmit, amire nincs szüksége. Még akinek nincs sok pénze az is biztos megvett egy ruhát amit nem hord, egy idióta ajándékot, egy kaját ami sz@r volt. Persze lehet megette, ha nincs más...

Anyósomtól kaptunk egy rakat konyhai cuccot aminek semmi értelme nincs, fura tárolóedények, porcelán bigyók az asztalra, pl. kanál alakú porcelánizé, kóstolókanál-tartó, amíg hűl benne a kaja... valaki funkcionálisan használ ilyet?

2013. máj. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire ruhával, cipővel és táskával járok így. De ezeket legtöbbször annak a barátnőmnek adom, akiről tudom hogy a 2 pici gyerek mellett nem tud magának vásárolni semmit. Így már nem marad bennem akkora bűntudat! Aki így jár valamivel, ezt javasolom neki is! Ha olyan dolgot vesz, amit később nem látna szívesen, azt ajándékozza rászorulónak!
2013. máj. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!