Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vatera:Megzsaroltak. Bővebben...

Vatera:Megzsaroltak. Bővebben lent! Szerintetek milyen értékelést adjak neki, tényleg lehet jogi következménye vagy kitiltás?

Figyelt kérdés

Ajánlottam egy cserét vaterán egy finger bmx-re ajánlottam egy mp4 lejátszót..az eladó ezt elfogadta..küldött egy e-mailt hogy ez a címe és kérdezte hogy ezt én hogy képzelem el..én meg azt javasoltam hogy a bmx mellé adjon egy rollert is mivel az én termékem nagyobb értékű..amikor azet az e-mailt meglátta rögtön befejezetlennek zárta az aukciót és semlegest adott azzal az indokkal hogy én ajánlatmódosítást csináltam,pedig ez egy javaslat volt..utána én küldtem egy e-mailt hogy elnézést nem akartam megsérteni ő mondta h nem sértettem meg de nincs miről beszélnünk...én mondtam hogy:jó értékelésem természetesen ebben az esetben negatív!ő erre azt írta:"A pofátlanságnak is van ám határa kisbarátom. Természetesen megteszem a

megfelelo lépéseket és a teljes szánalmas levelezésedet válaszként megkapod,

ami rendesen mutatja milyen aljas és gerictelen módon próbálsz üzletelni. Ha

nem pozitívval zárod ezek után még a vateráról is kitiltatlak."

-én erre azt írtam hogy erre a viselkedésre főleg nem adok pozitívat! erre ő:

Hogy gondolod ezt? Van bátorságod kioktatni viselkedésbol miután megszegtél

egy megállapodást, megpróbáltál megzsarolni és negatív következményekkel

fenyegetoztél szintén zsarolási szándékkal, még pofátlanul ki szeretnél

oktatni. Itt az ideje, hogy elgondolkodj, mielott még komoly jogi problémák

elé nézel. Nem tudom mennyi idos lehetsz, de a viselkedésed elég gyerekes

ahhoz hogy ne tudd felmérni szavaid következményét. Itt sajnos írtál, így

letagadni, hazudozni nincs esélyed szándékaidat. Azt javaslom vegyél vissza

magadból mielott megütöd a bokád!!!


2010. márc. 8. 15:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
kuss
2010. márc. 15. 11:29
 12/12 anonim válasza:
te voltál a hibás és ne kussoljál mert hány éves vagy 10 megegyeztetek és te modositotál rajta!
2010. ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!